Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a fiatal...

Mi a véleményetek a fiatal női alkoholistákról?

Figyelt kérdés
kb. 20-35 évesekre gondolok

2019. ápr. 2. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Anyukám kb ennyi idős kora ota volt az, csak mellé meg gyógyszerfuggo is. Nem kívánom senkinek se azt az életét amit gyerekkoromban éltem at, ha apukam nem lett volna nem tudom mit csinaltam volna.
2019. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A mai nézet szerint én is az vagyok vagyis voltam.Sose akartam leszokni jól éreztem magam piában szeretek a mai napig inni DE vannak fokozatok!32 éves vagyok most várom első babám nem okoz bajt hogy nem iszom se elvonás se semmi Pedig engem is alkesznak mondtak feleseztem söröztem stb. Buliztam .Nem is bírtam hamar ki is ütöttem magam pár feles után.A vérzésemen is a máj már látszott túl van terhelve.Könnyű vérű lettem én is pasiztam stb. De többnyire jó emlékek fűznek az időszakhoz.
2019. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!