Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen összeomlottam,...

Teljesen összeomlottam, egészen idáig kitartottam amellett hogy nem megyek pszichiáterhez, mert semmiképp sem akartam dilibogyókat szedni. Tényleg olyan borzasztóak a mellékhatások? Nem lehet vezetni?

Figyelt kérdés
Vezetnem kell a gyerekeim miatt, és vérplazmát is szoktam adni, mert kell a pénz, van olyan gyógyszer ami mellett ezeket is lehet? Nagyon félek a mellékhatásoktól is, mert amit itt néha olvasok, rosszabb gyógyszerrel mint anélkül.. Nem tudom mit csináljak :-( Magándokira nincs pénzem, aki esetleg gyógyszer nélkül kihozna ebből... Az állapotom: állandó szorongás, félelem emberektől, teljes önbizalomhiány, lehangoltság, zavarodottság.
2019. ápr. 4. 08:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
31%
Tulajdonképpen mi a valós gond?
2019. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!