Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezdjem újra az életem?

Hogyan kezdjem újra az életem?

Figyelt kérdés

Új korszak kezdődött az életemben. Nyáron fejeztem be az egyetemet, ősszel már dolgoztam. Új közegbe kerültem ( javarészt idősebbek), új városba költöztem, minden új és idegen. Most szakitottam a barátommal, mert úgy éreztem, hogy én megváltoztam, ő meg ugyanott maradt. Először örültem, hogy fokozatosan rázom le magamról a korábbi öt évet, most viszont itt maradtam egyedül a mokuskerekben. Meg fiatal vagyok és úgy érzem, alig éltem, nem láttam semmit a világból, bár erre a suli mellett amúgy sem lett volna idom. Szeretnek új dolgokat csinálni de állandóan fáradt vagyok és nincs idom semmire. Elkezdtem inni esténként hogy legalább aludni tudják. Persze attól is csak egyre rosszabbul vagyok és egyre többet hibázom, munkában is és magánéletben is. A barátaim is eltűntek, mindenki másmerre ment, néha még beszélünk telefonon. Nem tudom, hogyan álljak fel, semmi erőm és semmi onbizalmam nincs hozza. Volt már valaki hasonló helyzetben?


25l



2019. ápr. 5. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a piát és keress egy FÉRFIt!
2019. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Találtam, mondta is hogy az a bajom hogy nem voltam még érett FÉRFIVAL. Aztán dugtunk párat és eltűnt hehe.
2019. ápr. 5. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha most nem hagyod abba a piálást késõbb még nehezebb lesz.Találj jobb és egészségesebb dolgokat ahhoz,hogy aludni tudjál.
2019. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben. Elég sokat voltam otthon egyedül... aztán kerestem egy hobbit, amivel lefoglaltam magam, majd később ennek révén megismertem egy csomó új embert. De az új közösség kialakítása természetesen lelki erőt igényelt, hiszen ismeretlenek közé kellett mennem.


26/F

2019. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kezdj el sportolni és semmiképp se maradj otthon a négy fal között. Az, hogy esténként valaki iszik egy-egy pohár bort, még nem vészes, főleg az előzmények ismeretében, de az egy-egy pohárból lehetőség szerint ne legyen több :)
2019. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!