Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki gyerekként állatot bántalm...

Aki gyerekként állatot bántalmaz/kínoz az pszichopata?

Figyelt kérdés
Csak úgy kiváncsiságból kérdezem.
2019. ápr. 7. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy pozitív jel. Lehet hogy később nem áll meg az állatoknál. Legalább is a hajlam az meglesz benne aztàn vagy átlépi azt a bizonyos határt később vagy nem.
2019. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy őrült! Aki gyerekként elkezdi, nagy valószínűséggel később nem csak állatokat kínoz majd. Az ilyeneket minél előbb kezeltetni kell, veszélyes lehet az emberekre nézve is. + egy állat ugyanúgy érez, ez pedig már állatkínzás is.
2019. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

70%-ban sajnos felnőttkorban lehetnek ebből problémák.


De nem kell előre a végletbe aggódni, nekem 2 ismerősöm is van, aki gyerekkorában kismacskákat ütött agyon meg megfojtotta őket. Nagyon aljas dolog, de azóta mindketten tisztességes helyet foglalnak el a társadalomban, felső középosztálybeliek, sőt egyikük az ilyen gonosz emberek izolálásával foglalkozik :) ironikus.

2019. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy "kinövi az ember", de ha ilyen van, mindenképp el kell vele beszélgetni, esetleg pszichológushoz vinni, ő tud segíteni.
2019. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer gyerekkoromban megdobtam kaviccsal egy kutyát. Nem erősen.

Nem tudom miért csináltam, akkor még nem tudtam hogy ő is érzi.

Aztán persze felfogtam később, hogy az állatoknak is fájhat valami. Már nem bántom őket és nem azért mert tilos, hanem mert sajnálnám.

Szerintem mindenki csinált hasonlót, ha nem állattal, akkor más gyerekekkel. Nem hiszem hogy pszichopata lennék ettől.

Az mondjuk más ha direkt bántja őket egy nagyobb gyerek, aki már felfogja hogy mit csinál.

2019. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne szeretet nem érez semmit
2019. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!