Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichológust tudtok...

Milyen pszichológust tudtok mondani nyíregyházán, aki érti a dolgát? Hol találhatok pszichológus telefonszámokat Nyíregyházáról?

Figyelt kérdés
háziorvos nem tud
2008. nov. 10. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. ha valaki tud, segítsen.
2009. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Tb Finanszírozott és van magánszakrendelés is:

06305230534 Ozvald Gabriella

2010. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hangonyi Vadásztársa válasza:
Nyíregyházi pszichológusok, akik egyéni és csoportterápiát is csinálnak: Marosi Zita, Merő Gabriella, Ozvald Gabriella, Szöllősi Heléna, Jasku Henrietta, Gavallér Andrea, Szántó Eszter, Csutak Zoltán. Elérhetőségek itt: [link]
2011. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Gyermek-és ifjúsági szakpszichológus:

Oláh Gabriella

Bővebb info: www.pszichopatika.hu

Tel: 20/2-395-395

2011. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jasku Henriettával már találkoztam, szerintem nagyon jó szakember.
2012. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hagymássy Zsuzsanna - klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta. +36 30 555-3898 - Sárospatak


Igaz Nyíregyháza volt a kérdés, de az egész régióban én csak őt ajánlanám első körben. Ő megmondja, ha egyáltalán van szükség gyógyszeres (pszichiátriai) kezelésre, és ajánlani is tud. Nekem nagyon sokat segített, és a családomból/ismerősi körből is már többen fordultak hozzá különböző problémákkal (depresszió, önbizalom, szorongás, pánikbetegség, házassági és párkapcsolati problémák, gyász, alvás gondok, stb.) Aki olyan volt, megmondta, hogy muszáj gyógyszeres kiegészítő kezelés, nincs mellébeszéd.


Van nála online is azt hiszem, szóval Nyíregyházáról nem szükséges leszaladgálni. Bár én személyesen jártam, jobbnak látom azt.


Nem megbántva a nyiregyieket - csak a saját tapasztalatom írtam le.

2022. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!