Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol problémáim vannak,...

Alkohol problémáim vannak, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Naponta iszok és érzem, hogy egyre többen elhagynak. Egy utolsó senkinek érzem magam. Depressziós is lettem, egyfolytában rossz a közérzetem. Munkában csak az jár a fejemben, hogy legyen már este, hogy ihassak. Lassan egy barátom se marad. Nem vagyok balhés, sőt, ellenkezőleg, ha ittas vagyok kenyérre lehet kenni, de még így is elfordulnak tőlem. Miért? Egyre több dolgot elfelejtek, illetve ami még nagyon fontos, amikor józan vagyok se tudok egyenesen menni. Mintha kisebb mozgás koordinációs zavarral küzdenék. Belekerültem egy elég mély gödörbe. Csak az éltet, hogy esténként legyen meg a napi adagom, a holnap és semmi más nem érdekel. Mit lehetne tenni? Pedig csak a húszas éveimben járok, elég korai a dolog. Illetve ez a mozgás zavar ami megrémített, az ital miatt lehet?

2019. ápr. 23. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén ittas? Két sör az enyhén ittas. Te talajrészeg vagy.
2019. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia. Szinten zenesz, de nem olyan durvan. Szeretnel errol beszelgetni valakivel (velem)?
2019. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló problémával küzdök de ekkora mennyiségnél nem tartok, és kiszeretnek jönni ebből, kérj segítséget, mert ez csak rosszabodni fog.
2019. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság azóta?
2019. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Minek isztok? Most pl én is tök rosszul voltam, de elkezdtem itthon edzegetni és elmúlt. Annyira egyszerű, az edzéstől is jön jó érzés, nézzetek videókat neten edzésekről, és kezdjetek el egyet. Ráadásul megspóroltok egy csomó pénzt így, és ebből vehettek magatoknak valami jót, vagy félrerakjátok.
2019. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!