Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alakokat es fényeket látok?

Alakokat es fényeket látok?

Figyelt kérdés

Először azt éreztem figyelnek a lakásomban.. Aztan rajottem, hogy ezek ittmaradt lelkek es néhány démon de egyre többen vannak nálam, mert érzik, hogy gyenge vagyok és félek tőlük! Sötét alakokat látok a szobámban. Volt olyan, hogy a konyhában itta valaki a teám, pedig senki nem volt ott de tisztán láttam egy férfi alakot! Amikor alszok hallom hogy szuszognak, néha kopognak, es volt hogy egy fehér színű valami megnyilt.. Nem lehet mihez hasonlítani, olyan kis mini villám volt. :'D szerintem egy atjaro, es meg többen jöttek hozzám. Belenéznek a fejembe iranyitjak a gondolataimat es en ezt mar nem bírom! Nem akarok félni!

Mi bajom van, valaki segítsen kérlek! Családban volt depresszió, alkohol fuggoseg es skizofrénia, nem tudom mennyire örökölhetőek


Ja es fiatal vagyok, lehet, hogy csak figyelem hiányzik?



2019. ápr. 25. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%
szoval igy szuletnek ezek a babonas emberek meg a szellemeket latok. ugy latom a zartosztalyon kene arulgatni ezeket a vedo kristalyokat a sok hulye kozottXd
2019. ápr. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Légyszi mást sértegess, de inkább a kérdésre válaszolj! ;)
2019. ápr. 26. 06:52
 13/16 anonim ***** válasza:
Írd be googleba hogy szervezett zaklatás. Nem akarok ide linkelni semmit,mert akkor törlik.
2019. ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Tudom mi az, szerintem hülyeség
2019. ápr. 26. 09:28
 15/16 anonim válasza:
Sajnos nagy valószínűséggel skrizofénia...minél előbb keress fel egy orvost...de gyorsan a saját érdekében
2019. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tim Ravel válasza:
Mások is hallanak hangokat és látnak dolgokat, ez nem betegség! Gyujts rá egy cigire és rugjal be,az használ,ha mégsem, akkor szólj a szuleidnek!
2019. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!