Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet ezzel kezdeni?...

Mit lehet ezzel kezdeni? Fáradt vagyok. Olyan fáradt, hogy csak aludni szeretnék, semmi mást.

Figyelt kérdés
Jó lenne energikusnak lenni és frissnek. De csak a szorongás van és fáradtság. Hiába történnek jó dolgok. Minden helyett csak aludnék.

2019. ápr. 28. 10:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
37%
Nem egy lehetőséget írtunk, de neked mindre van kifogásod. Akkor szenvedjél...
2019. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Nem kötelező hozzászólni ha nem tudsz semmi hasznosat írni. Kivizsgáláson már voltam 2 éven át vizsgáltak folyamatosan. Nem vagyok se vérszegény, se pajzsmirigy beteg se rákos. Nem tudom miért kéne előlről kezdenem, mikor már ettől készültem ki. Most kezdjem előlről mert még nem volt elég rossz? Drogokat meg, bocsi, hogy nem akarok a kedvedért szedni. Neked sem segített de azért megetetnéd velem is. Köszi a sok hasznos tanácsot! A sport volt meg a 8 órás alvás az egyetlen értelmes válasz. Csak azokat nem tudom egyelőre kivitelzni. Szenvedjek mert neked is rossz. Imádom az ilyen jóindulatú embereket
2019. ápr. 28. 13:49
 13/37 anonim ***** válasza:
37%

Tehát a pszichiáter felírt neked gyógyszert, de te nem vagy hajlandó beszedni...

<facepalm>

2019. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Nem gyógyszert írt fel, hanem legális drogot olyan mellékhatás listával ami életveszélyes. A gyógyszertől meg lehet gyógyulni. Benne van a nevében. Az antidepresszáns nem gyógyszer! Nem lehet tőle meggyógyulni! Ráadasul el is mondta az orvos, higy 1 hónapig sokkal rosazabbul leszek tőle ha elkezdem szedni. Ez azt jelenti, hogy nem fogok tudni dolgozni. Tehát az állásom is elveszítem, és pár hónap múlva mehetek a bogyóimmal a híd alá. Tényleg megérné beszedni. Te eszegesd nyugodtan éa hízz bálna méretűre,legyen szívritmus zavarod, szédülésed,spontán röhögőgörcseid és aztán élj ezen életed végéig mert letenni piszkosul nehéz.
2019. ápr. 28. 14:29
 15/37 anonim ***** válasza:
50%

A túlsavas szervezet mindig fáradt, energia nélküli, nem „tudja magát kialudni, izom, fej és hátfájás lép fel. Azontúl ekcéma, szem irritáció és hasmenés is jelentkezhet. Okok:

Dehidratált a szervezet

Vas, vagy D vit. hiány

Pajzsmirigy, vagy mellékvese probléma

Celiákia

„szétszórtság” – sok dolgot csinálsz egyszerre

7. nyakcsigolya →(amely) a pajzsmirigy területe – belőle fakadó problémák: fáradtság, fázékonyság, gyakori megfázások, szorulás, depresszió, súlynövekedés, izületi problémák, szív és érproblémák, stb.

Használj zöld termékeket: spirulina chlorella, zöldárpa...

melyek kiváló vértisztító és máj regeneráló is.

2019. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
84%
Képzeld, én írtam a sportot :) mi az, hogy nem lehet kivitelezni? Nincs naponta 10 perced futni vagy fél órád sétálni? Esetleg hétvégén elmenni úszni? Vagy csak nem akarsz? Nem mindegy...
2019. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
93%
Az antidepresszáns nem drog, ez butaság, nagy butaság. Az antidepresszáns, ha már nagyon hasonlítani akarjuk valamihez, inkább olyan, mint a vérnyomáscsökkentő: vagy szükséged van rá, vagy nincs. Ha szükséged van rá, és nem szeded be, ne csodálkozz, ha rosszabbodik az állapotod. Tipikus depressziós hozzáállás amúgy, hogy úgyis minden rosszabb lesz, nem tudok dolgozni stb, ez nem így lesz. Honnan tudom? Pontosan ugyanezzel küzdök, tudom, hogy mit érzel ilyenkor, de azt továbbra is butaságnak tartom, hogy az orvos próbál segíteni, te meg drognak hívod. Elmesélem, mi fog történni: felírják az antidepresszánst, általában nyugtatót is mellé, miért? Mert nem 10x nehezebb lesz az ágyból kikelni, hanem a szorongásos tüneteket fokozza/fokozhatja, én szorongással és pánikbetegséggel is küzdök, és mégis már az antidepresszáns elkezdése után kb 3.nap elhagytam a nyugtatót, amiből amúgy is az ajánlott adag felét se szedtem be, mert már nem volt rá szükségem. Emellett hamar (2-3 nap alatt) beálltam egy normális 7-8 órás alvásciklusra, kipihentebb lettem, energikusabb, könnyebben hozzáláttam a feladataimhoz (ráadásul ez még nem is az ideális adag antidepresszáns volt). Stresszes egyetemre járok, szinte teljes munkaidős beosztással és mellé egész hétvégés tanulással, szóval nekem sem lett volna időm pihenni, amúgy sem tudnád magad ebből kipihenni, tapasztalat, nyári szünetben mindig azt hittem, majd jól kipihenem magam, cserébe csak fáradtabb lettem, és rengeteg élményről is lecsúsztam. Járok mellé terápiára is, ami az amerikai filmeken esetleg bemutatott kedélyes csevegéssel szemben kemény munka, mindkét részről. Növelni kellett az antidepresszánsom adagját közben, nem azért, mert rászoktam, nem lehet rászokni, hanem egyszerűen nem volt elég, a növelt adag mellé már kapásból nem is szedtem a nyugtatót, olyan jól eltalált adag volt. A nyugtatóra lehet esetleg rászokni, de azt nem véletlenül csak az elejére írják fel, annyitól nem szoksz majd rá. Ha esetleg az antidepresszáns megfelelő adagját nem találják el elsőre, az nem azért van, mert az orvos hülye, hanem mert nem lehet csak úgy megmondani, hogy kinek mennyi kell. A döntés persze végül a tiéd, senki nem fogja a tablettákat leerőszakolni a torkodon, vagy elrugdosni terápiára (ami önmagában nem hinném, hogy elég, ha utánanézel a depressziónak, az nem csak átmeneti rossz állapot, az agynak szüksége van a gyógyszerre), de ha semmit sem csinálsz, nem fog javulni az állapotod, sőt, egyenesen romlani fog.
2019. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Képzeld nem tudok se futni se úszni mert torachotómiám volt. A vérnyomásom olyan alacsony, hogy fél frontintól elájulok. Nyugtatót egyáltalán nem szedhetek. Aki a savasodásról írt azt meg inkább hagyjuk mert ilyen nem létezik! A szervezet nem tud elsavasodni. Max ha direkt gyorsan veszed a levegőt pár percig de utana el is ájulsz. Már leírtam többször, hogy nem vagyok vérszegény és d vitamin hiányom sincs. Sem az összes többi felsorlolt dolog. Az antidepresszáms pedig legális drog. Nyugodtan szedje akinek kedve van hozzá vagy aki egy szerda délután a semmitől lett depressziós. De annak nem fog segíteni akinek okkal vannak problémái. Gondolom amnéziát nem okoz, így az átélt traumákat akár mit veszek be nem fogom vicces élményként visszaidézni sem elfelejteni. Be lehetne fejezni az erőszakos aggitálást mert értelmetlen és idegesítő. Terápiára meg minek menjek? Idezzem vissza még 15ször amit elfelejteni szeretnék és sajnáljuk közösen magamat? Ennek mi értelme? A törtenetemet végighallgatva a pszichiáter is majdnem elbőgte magát....ez ki a francnak hiányzik, hogy még le ia sajnálnak mindenhol.
2019. ápr. 28. 16:41
 19/37 anonim ***** válasza:
72%
Megoldást akarsz. Írtunk nem is egyet. MINDRE van kifogásod. Akkor maradj ilyen, szenvedj és legyen minden és mindenki rossz. Bocs, hogy segíteni akartunk. Jó szenvedést -.-
2019. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Azért veled ellentétben legalább nem unatkozom....😝
2019. ápr. 28. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!