Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
2 szer jelentek meg a depresszió tünete 2017 karácsonyán utána jobban lettem. A szüleim elhanyagoltak és az oszt.társaim is piszkáltak szóval elégge összejöttem a dolgok. Közben a barátnőmbe is csalódtam egy igen nagyot amit nem értek még most se hogy mivel érdemeltem ki ezt. Illetve soha nem volt önbizalmam. Most sincs. Kívül belül utálom és hülyének érzem magam de senkinek nem merek beszélni mert félek hogy megint csak azt kapnám hogy önsajnáltatom magam. Eléggé elveszetnek érzem magam és természetesen tehetségtelennek. Mint egy szobanövény. Anyukámék rengeteget dolgoznak és emiatt természetesen kevesebbet foglalkoznak velem. Hát...érzeseim már nemigen vannak. Mit tehetnék ez ellen? Bár néha úgy érzem jobb lenne ha megölném magam de tudom hogy ugyse tenném meg. Szóval nem vagyok közveszélyes magamra. Hogy tádnám ezt megoldani?
2019. ápr. 29. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj mielőbb pszichológusoz!

Iskolátokban van? Ha nincs, menj máshova utána.

2019. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Keress fel egy pszichológust..
2019. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerekként keressen fel egy random pszichologust. Istenem de hülyék vagytok. Semmi nagy baj nincs. Csak rossz szemüvegen keresztül nézed a vilagot és folyton azt mondogatod magadnak hogy minden rossz és te is az vagy mert ért pár rossz dolog. Felejtsd ezt el és mondogasd magadnak, higy tehrtseges vagy és szerethető. Nem baj ha nem úgy gondolod akkor is ezt mondogasd. Ne máaokkal foglalkozz. Keress olyan tevékenységeket amik örömöt okoznak, olyan emberek társaságat akikkel jól érzed magad. Csinálj olyat ami sikerélményt ad. Az meg fog erősíteni. Rajzolj, kezdj el fotózni, vagy keudj el olvasni olyan témában ami érdekel, ezek csak tippek bármi lehet amihez kedved van. Ha nem magadat sajnálod és azon filozofalgatsz miert törtent veled annyi rossz és nem mások szeretetéért ácsingózol hidd el jobb lesz. Te egy értékes ember vagy. Ácsingózzanak mások a te szeretetedért. Mindenhol vannak hülyék attól nem neked kell rosszul érezned magad. Rossz szülők is vannak. A többsegnek az jut. De ezért kár meghalni. Ez nem téged minősít hanem őket ha nem figyelnek rád. Legalább TE figyelj és szeresd magad. Mert megérdemled! Ne hagyd magad soha! Erős vagy és értéket képviselsz. És biztos, hogy tehetseges is valamiben.....keresd meg mi az. 🙂
2019. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Depresszió, egyértelmű.
2019. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi #3 sokat segítettél :)
2019. máj. 1. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!