Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezen a lelki problémán hogy...

Ezen a lelki problémán hogy lehetne segíteni?

Figyelt kérdés

A konkrét problémát nem tudom, mivel a lány titkolja, révuszokban beszél, de valószínűleg még nincs túl az előző párkapcsolatain. Olyanokat mond, hogy nem kívánja senki társaságát, nincs kedve az emberekhez, senkivel sem szeretne foglalkozni, magában szeretne rendet rakni, stb.


Amikor azt mondom neki, hogy szívesen meghallgatnám, meg szóljon bármi van, számíthat rám, erre az a válasz, hogy nem akarja elmondani senkinek, sem azt, hogy segítsenek neki, és egyedül akarja megoldani. Ez az egész dolog rendben van, viszont már lassan 1 hónapja húzódik, és nem halad előre a dolog semmilyen irányba. Nem tudom, mit csináljak. Voltak pillanatok, amikor úgy éreztem, hogy teljesen jól alakulnak a dolgok közöttünk, most viszont 1 hónapja ez a hidegség és távolságtartás van. Eléggé hullámzó, és ezen nem tudok kiigazodni. Szenvedek ettől a helyzettől. Nem tudom, érdemes-e még várnom rá, ha igen, akkor még mennyit.



2019. máj. 16. 04:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Az még hozzá tartozik, hogy nem vagyunk együtt, 2 hónapja ismerjük egymást, de az első hónap teljesen jól alakult, volt pár randi, egy csók is volt, amit ő kezdeményezett, tehát nem tudom a jelenlegi helyzetet hova tenni. Kérdeztem tőle, tettem-e ellene valami rosszat, azt mondta, hogy nem.
2019. máj. 16. 04:50
 2/5 kisördög1 válasza:
Még nem zárta le érzelmileg az exet.
2019. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked megy a vonatod? Ha igen akkor keress egy másik lányt aki felszall veled. Ez a lány elmondta mi van vele. Nem akarja veled megbeszélni, nem kér segítseget, magaban akar rendet rakni. 1 hónap alatt nem silerült? Masnak egy életen át sem sikerül. Mit nem értesz ezen? Nem a lánnyal vannak gondok hanem veled. Miért nem tartod tisutelrtben amit momdott. Ha nem tetszik ami van, akkor el lehet menni. Nem ragasztott magához.
2019. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"1 hónap alatt nem silerült? Masnak egy életen át sem sikerül. Mit nem értesz ezen? Nem a lánnyal vannak gondok hanem veled."


Csak szeretném tudni, mi a helyzet. Évekig azért nem szeretnék várni, csak abban az esetben, ha tényleg le tudja zárni. De bizonytalanul várni úgy, hogy lehet sose tudja lezárni, így nem tudok rá várni. Nem akarom sürgetni, de szerintem érthető az én álláspontom is. Szeretem, de ha ő nem szeret, és nem tudja lezárni magában a dolgokat, akkor szerintem hiába várok rá éveket.

2019. máj. 16. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége, hogy simán csak nem jössz be neki. Mivel azonban nem tudja, hogyan közölje ezt veled fájdalommentesen, azzal etet, hogy még nem zárta le a múltat.
2019. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!