Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy kikeszultem?

Lehet, hogy kikeszultem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hogy hol kezdjem.

Minden akkor változott meg mikor anyukám meghalt majd szépen sorba jöttek a rosszabbnál rosszabb dolgok.

Teljesen ki vagyok már készülve.

Úgy érzem,hogy egy semmire nem való szerencsétlen vagyok.

Munkahelyemen is próbálok teljesíteni,de már azt se bírom. Ha be tartom a szabályokat az a baj ha nem akkor az a baj.

A családban is én vagyok a fekete Bárány ott se jó semmi amit csinálok.

Barátomnak mikor “panaszkodok” akkor annyit mond,,hogy nagyon szeret és elkezdi utána tereli a szót.

Sokszor gondolok az öngyilkosságra,de attól felek,hogy ha nem sikerül akkor mit fognak rolam mondani. Mikor altatásban is műtöttek azt kertem,hogy ne kelljek fel többet.

Úgy érzem,hogy nem akarok tovább élni, tudom az öngyilkosság a gyávának van.

Hiába olvasok már motivációs idézeteket meg járok sportolni már az sem segít.



#Kikeszultem
2019. máj. 25. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Írtam neked egy privátot.
2019. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És az altatóorvos/nővér erre nem mondott semmit? Öngyilkossági gondolatokkal orvoshoz kéne fordulni.
2019. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Senkinek nem szóltam erről.
2019. máj. 25. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Upsz, akkor félreértettem. De továbbra is azt javasolnám, hogy beszélj róla. Az orvos azért van, hogy segítsen ilyen esetekben, nem szégyen hozzá fordulni.
2019. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!