Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Boldogok vagytok?

Boldogok vagytok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy ki tartja magát boldognak.

Írjátok le miért vagytok boldogak\szomorúak.



2019. jún. 2. 22:36
 1/10 anonim válasza:
Nem , egy rossz döntés és az egész èleted megváltozik .
2019. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szomorú vagyok, mert most érettségizek és utánna egy két nagy veszekedésben lesz részem, néhány nézeteltérés miatt a szüleimmel.

Boldog vagyok mert ezt leszámítva elvagyok, több mint 3 éve barátnőm van, csinálhatom a hobbim, jó "kütyüim" vannak.

Szerintem nem csak fekete fehér van. Nincs olyan hogy valaki csak boldog, vagy szomorú. Gyorsan változik és vegyül is.

2019. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem vagyok boldog, mert mentálisan nem vagyok egészséges, nehéz szinten tartani és most éppen nagyon nem megy
2019. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam ilyen válaszokat kapok de azért remélem talalok egy boldog embert.
2019. jún. 3. 08:43
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Én boldog vagyok, mert olyan munkám van amit szeretek végre hosszú idő után. Mentális beteg vagyok, kiskorom óta,de az állapotomat stabilizálták a kórházban, gyógyszerem használ, végre sok idő után most érzem hogy a dolgok kezdenek helyre billenni. Mindenem megvan, jó életem van, olyan amilyet akartam.
2019. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Borítékolható a válasz, mivel a Mentális egészség csoportban tetted fel a kérdésedet! Lényegében, ha minden GYIK csoportban megkérdeznéd ezt, mindenhol más-más válaszokat kapnál. De egyikben sem lenen reprezentatív a felmérésed. Szűk szegmenst alkotnak azon emberek, akik a GYIK-et használják. Tapasztalatból mondom, itt nagyon kevés, szinte nulla az orvosok, a gazdagok, a sikeresek száma. (Ezek az emberek többnyire úgy gondolják, az átlag felett állnak. Nekik nincs idejük kockulni egy gép előtt és kérdéseket feltenni, főként válaszolni rájuk.)

Jómagam évek óta vagyok GYIK látogató, de egészség kategóriában még soha nem olvastam egyetlen egy orvos hozzászólását sem.


Boldog vagyok-e? Néha! Ma éppen kevésbé, ezért is olvasgatom épp a Mentális egészség csoportot. De általában boldog vagyok. Illetve ez nem mindig fedi a valóságot, hiszen sokszor inkább csak törekszem arra, hogy boldog legyek. Többet vagyok elégedett, mint elégedetlen, így azt mondhatom boldog vagyok.

47f

2019. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Mert nem tartozom senkihez. Nem párkapcsolatra gondolok, hanem senkim nincs. Se szerető család, se szerelem, se igaz barátok. Teljesen egyedül vagyok a világban. És félek, hogy megbetegszem és kórházba kerülök. Mert ez már megtörtent a múltban és borzalmas volt.
2019. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én egyáltalán nem vagyok boldog,sajnos nem sikerült egy ég után sem túllépnem azon,hogy a legjobb barátnőm többé nem érdeklődik felőlem,a családomban is sokszor vágják a fejemhez,hogy milyen szerencsétlen vagyok,nagyon barátaim sincsenek,kapcsolatról meg álmodni sem merek. De egyébként olyan semmilyen a hangulatom,mert szomorúnak sem mondanám magam.
2019. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mert folyton van valami fizikai bajom amitől szenvedek. Plusz a múltat nem tudom elfelejteni és itt horrorisztikus dolgok törtentek. Ja és nem szeret senki, senkinek nem vagyok fontos!
2019. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Néha tudok örülni, boldog a párkapcsolatom, ez tartja bennem a lelket. Hogy miért nem vagyok boldog mégsem? Nincs munkám és mentális betegségem van, ezek a fő okai a boldogtalanságomnak. Most ráadásul olyan suliba járok, ami próbára teszi a félelmeimet, a tűrőképességemet és ez még inkább a depresszióba dönt, néha már úgy érzem élni sem érdemes. A gyerekkorom elég rossz volt, a mai napig sokszor van régi traumákkal rémálmom és valamilyen szinten biztosan hozzájárul ez is ahhoz, hogy nem vagyok boldog.
2019. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!