Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás, pánikroham, depress...

Szorongás, pánikroham, depresszió? Mit tegyek ellenük? Kinek vannak meg hasonlo gondjai?

Figyelt kérdés
Generalizalt szorongasom van. Tobbnyire minden egyes nap szorongok valami miatt, ha valami nagyon nagy esemeny jon panik roham tor ram. Nagyon nehéz igy elni. 2eve alakult ki, 18eves vagyok. Az eletemben tortent egy durva atveres, ami annyira osszetort lelkileg, hogy azota vannak ezek. Nincd kedvem semmihez. Nem motival semmit. Amit regen szerettem csinalni se szereten mar. Allandoan megakarok felelni masoknak es felek az emberektol is. Felek barmit is csinalni mert felek hogy ujra ram jon a panikroham.nincs penzunk pszichologusra, es a varoyba ahol lakok nincs igeny klinikan se ingyenes pszichologusra. Mit javasoltok? Hogyan kuzdjek meg ezekkel egyedul?
2019. jún. 19. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Dettó.
2019. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Generizalt szorongas, hipochondria...

Írj ha segíthetek!

2019. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 36 éves vagyok és az egész életem hullámvasút. Eddig mindíg azt hittem, majd elnövöm, de rájöttem nem így van. Fogalmam sincs nekem sem, hogy hogyan kerúlhetnék ki belőle. Sokszor sikerül, de csak rövid időre. Szerintem keress egy jó pszichológust akár online is, vagy esetleg olyan embereket, akik biztatnak, meghallgatnak. En ugy erzem, hogy hatalamas gyógyszer lenne, ha bíztatnának az emberek, jól esne valami igazan nagy önbizalom tuning. Csak sajnos velem úgy vannak az ismerőseim, hogy nem veszik kokolyan, ha rosszul vagyok lelkileg. Azt mondjak semmi okom ra es csak jó dolgomban vagyok depressziós. Erdekes dolgok ezek, ha valami szervi bajod van nyugodtan beszelhetsz rola es megertenek, ilyen esetben meg nem ertik mi a helyzet. Közben nem tudom te hogy vagy vele, fe a fizika fajdalmat sokkal jobban bírom, mint az ilyen melyebb depressziot.

Kitartást kívánok és beszéld ki magadból a negatív dolgokat!

2019. jún. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!