Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 0.25-ös frontin fele/nap...

0.25-ös frontin fele/nap lehetnek durva elvonási tünetek? Többi lent?

Figyelt kérdés
Kb.3 éve szedtem hébe hóba, csak egy felet esténként ha nem tudtam elaludni. Egy hete abbahagytam és pár nap után kerdtem nem jíl lenni. Nem tudom összefügg e? Erős szorongás, gyomoridegesség, végtagfájdalom, fejfájás. Majd kesőbb 37.5 hő, vérnyomás ugrálas hol 90 hol 125. Szapora pulzus és ájulás közeli állapot. Hol elönt a meleg hol hidegrázasom van. Ma már étvágyam sincs és enyhe hányinger kerülget, nagyon rossz a közérzetem. Vagy ez inkább valami betegség lesz?
2019. jún. 22. 18:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Úgy jön oda, hogy nem biztos, hogy látják ami a szemük elé van téve, mert túl nagy kognitív disszonanciát termelne a tény, hogy igenis 0.12 frontint beszedve heti 4x függőséghez vezet és ez a függőség valakinél lazábban, valakinél durvábban jön ki ugyanannál a dózis elhagyásánál.
2019. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Oké azért ennyire durva elvonási tüneteket biztos nem okoz senkinél. Ahhoz túl picike adag. Nyilván lehet álmatlanság, feszültség, fejfájás..

Azért ne essünk túlzásba.

2019. jún. 26. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!