Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyogykúrara megyek egyedul....

Gyogykúrara megyek egyedul. Félek, mert mindig, mindenhol a magány nyomaszt. Hogy lehet ebból kijonni?

Figyelt kérdés

Se ferj se baratno, a gyerekeim élik a felnottek életét. Testveri viszony, nulla. Oreg beteg anyammal elek. Megol a magany. Sírva pakolok a hosszú útra. Nem vagyok fontos senkinek, csak eltelik az élet. Hogy lehet ezen felul emelkedni? Nekem nem sikerul.

60ezret ott hagytam pszlogusnal. Tobb mint 10 eve szedek antidepresszanst.A lenyeg marad uaz. Ennyi egy élet? Csak lógok a levegoben, mint ures fán a levél.


2019. jún. 25. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:(
2019. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig ezt kerdezik. Sok. Ez is baj. Nem tudom megallitani az idot. Még van pár év a hivatalos oreg korig.
2019. jún. 25. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy mész gyógykúrára és ráadásul egyedül. Ott lehet ismerkedni sorstársakkal.

Közösségbe kell menned.

Az antidepresszáns egy gyilkológép, nem old meg semmit.

2019. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen gyógykúrára mész, de az biztos, hogy ott nem leszel egyedül. Lehet ismerkedni, beszélgetni a többiekkel.

Egyébként megértelek, én 52 éves vagyok és senkim nincs, se család, sem rokonok, már a barátok is eltűntek (sokszor az én hibámból). Visszatérő depresszióval és egyebekkel küzdök, gyógyszereken élek, elvesztettem a munkám és testileg-lelkileg-anyagilag tönkrementem. Ide jutottam idősebb koromra...

Nekem már az is jót tett, amikor kórházban töltöttem egy-két hetet, mert ott mindig akadtak olyan betegtársak, akikkel lehetett beszélgetni, akár fiatalokkal, akár kimondottan öregekkel. Éreztem már úgy, hogy ha nem lenne egy cicám, hazajönnöm sem lenne miért...

2019. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom Nektek a valaszokat! Hévizre megyek. Még nem voltam ott, es tudom, hogy nagyon jó! Hatha segit egy kicsit a lelkemnek. Valahogy, nincs rám szukség.
2019. jún. 25. 18:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Unokam még nincs, eljarok dolgozni. ennyi feladatom van. Anyuval kell laknom,.elvesztettuk anno az otthonunkat, alberletre nem telik. A lenyeg, elmegyek, más kornyezet, új emberek, szep kornyezet.
2019. jún. 25. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a fél vagyonomat elvesztettem, most újra költöznöm kell, de olyan kevés pénzem maradt, hogy abból Budapesten már nem kapok élhető lakást.

Hévízfürdő nagyon jó hely, biztosan jót fog tenni!

2019. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen szerencsés vagy! Hévízre mehetsz. Gondolj mindig az élet pozitív oldalára. Például nekem erre nincs pénzem és nincs senkim, se családom, se párom.


Na?

2019. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!