Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvásparalízisem lett volna?

Alvásparalízisem lett volna?

Figyelt kérdés
Tegnap ledoltem szunyokalni, elegge rosszat álmodtam, mostanában nem aludtam időben, kb 3-ig telefonoztam. És arra keltem, hogy egyáltalán nem tudtam mozogni, nagyon megijedtem, azt hittem egy életre nem tudok majd mozogni, próbáltam üvölteni az se sikerült, és utána erős sípoló hangot hallottam, utána valalmi ijesztő hangot, kinyitottam a szemem és valaki rám nézett, üvölteni akartam nem tudtam, utána felkeltem nagyon durván remegtem, szerintetek mi ez?

2019. jún. 29. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, az volt!

Állítólag 30 éves korra elmúlik!

Nekem volt többször, de miutàn màr tudtam miről van szó, próbàltam nyugodtabb lenni míg tartott! Viszont iszonyatos èrzès!

Ne éld àt újra, de ha mégis jelentkezne, akkor Te is próbálj nyugodtabb maradni és talán akkor nem lesz a durva remegés utána!

2019. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,ha nagyon berezeltel keruld a haton alvast,az minimum felere csokkenti az esetek szamat.
2019. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent nem mulik el 30 felett,37 vagyok es eleg aktiv periodusom van most alvaspara teren... 4es ujra.
2019. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen,az volt.
2019. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen ez alvásparalízis
2019. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló. Akkor csak tévhit, hogy elmúlik 30 év felett. Én írtam amúgy, mert több helyen is olvastam, de akkor itt a példa, hogy sajnos nem!
2019. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy az az alvásparalízis, amikor az ember valami olyan alakot lát a szobában félálomban, ami nincs ott, mert félig még alszik és alvás közben a test normális esetben (ha az ember nem alvajáró) lebénítja magát, ezért nem tud olyankor mozogni. Az ébredés utáni nagyon hangos hang hallására meg a "robbanófej" kifejezést hallottam, de nem kell tőle megijedni, nem lesz tőle az embernek semmi baja, csak ilyen nevet adtak neki. Régen néha én is láttam olyan emberalakokat az ágyam mellett félálomban, amik nem voltak ott, eleinte nagyon megijedtem, de egy idő után már csak érdekességként fogtam fel. Nekem nem alvásparalízisem volt, mert tudtam mozogni, de nem keltem fel, csak amikor már nem féltem, próbáltam megérinteni az alakot kíváncsiságból, de olyankor mindig eltűnt. :D
2019. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!