Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már nem bírom tovább mit tegyek?

Már nem bírom tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom már hány éve vagyok munkanélküli, de ezen felül rájön hogy szüleimnek sincs pénze, nincsenek barátaim, bezsélgetőtársaim, haverjaim barátnőm.

Nem tudk elmenni sehva pénz nélkül nehezen megoldható, de ha lenne is akkr sem tudnék kivel. És panel lakásban élek, "gyerekszobámban" . egy 30 ezer forints gépem van , ami már nem köt le. és nem tudok mit csinálni sem, egésznap nézek ki a fejemből.

Nem sokáig bírm ezt mert évek óta ez van, és teljesen begolyoztam, elegem van a a tet..ves önéletrajz küldésből, hogy nem válaszol egy munkahely sem, hgy nem tudom magam mivel lefoglalni, más nyaral én utoljára 9 éve vltam a balatonon. Erős ember vagyok. fizikai munkákat is bírom, mégse jeleznek vissza munkahelyek.

Még csak fel sem hívnak. PÉnz nélkül 0 ft ból a zsebembe meg nem tudok elindulni semerre sem.

Nincs kihez szolnom, évek telnek el így de igy nincs értelme az életnek. Hát még a börtönben is tanulnak v dolgoznak, vagy akármi csinálnak a rabok.

27/F


2019. jún. 30. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el én 26 éves vagyok diplomám meg okjm is van még sem találok állást engem sem hívnak vissza, egy szoláriumba visszahívtak 500 ftos munkabérre, pont most olvastam egy cikket alatta több száz hasonló korú "bajtárssunkkal" szóval kicsit megnyugodtam, lehetetlen lakást venni önerőből a bérlésre meg elmegy minden pénz elég abszurd helyzet pl most a testvérem is csak azért tudott elköltözni mert örökölt a párja, esetleg próbálj személyesen érdeklődni. Próbálkozz tovább azért elvileg kb 100 önéletrajzból egyre válaszolnak, ha ez megnyugtat én a szakmám miatt kiküldtem az egész világba a portfólióm a külföldi cégek visszaírtak hogy köszönik később majd visszatérhetünk a magyarok még válaszra sem méltattak, ha valamyilen szinten tudsz nyelvet szerintem érdemes lenne külföldön elhelyezkedned mert itthon még ha fizikai munkát is vállalsz sose lesz elég pénzed.

A barátok meg arra nem tudok mit mondani egy barátod csak van de amugy huszon évesen már nekem se olyan a kapcsolatom mint régen a barátaimmal. Valami társaság csak van amihez csapódhatsz.

2019. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És te miből élsz?
2019. jún. 30. 19:25
 3/4 A kérdező kommentje:

Pénz nélkül nem tudok így élni, külöld nees ha arra nins pénzed hogy kimenjél, munkaközveítő meg ott ver át ahol tud,

A másik se a szüleim, se roknom ami szinte nins is, nem tudnak segiteni, azért más fiatalnak legalább annyiban segítenek hogy imserős vagy akárkije beteszi őt egy munkahelyre dolgozni. Mert hogy neten keresztül nem lehet elhelyezkedni az biztos.

A legtöbb munka ami megvan íhrdetve csak adathalászat miatt van.

2019. jún. 30. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Most egy csomó Balaton környéki étterem, kemping ,strand hirdet állást étkezéssel szállással, én a helyedben oda mennék.

Múltkor megnéztem van sok a jofogáson

Vagy ha helyben akarsz dolgozni akkor inkább helyi újságban vagy facebook csoportban nézelődj. Ezeknél a nyári idénymunkáknál sok dolgod nincs megmondják másnap hányra menj és kész, ha 1 hét után otthagyod senki nem fog szólni érte.

2019. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!