Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj van segítsen valaki?! (Lent)

Baj van segítsen valaki?! (Lent)

Figyelt kérdés

5 éve vagyok bipoláris zavaros,hozza szoktam,hogy kb 3 havonta változik minden,a kedvem,a hangulatom,a viselkedésem.

De most ez valahogy más...

3 napja nem tudok aludni,porgok,szokásosan minden pénzemet hülyeségekre költöm,panikolok ostoba,gyerekes dolgokon,de leginkább az alvás zavar...

Így is viszonylag sok gyógyszert szedek,bár az egy évvel ezelőttihez képest ez semmi.

R: 1mg Rivotril,100mg Kventiax

D: 1mg Rivotril 100mg Kventiax

E: 1mg Rivotril,400mg Kventiax,30mg Mirtazapin

Tegnap kb 10 körül bevettem a szokásos esti gyógyszert,még ittam is rá egy nagy fröccsöt,hátha 2 nap után az megut és tudok aludni de hiába...Megint előjöttek a hallucinaciók,a szobámban hallottam,hogy valaki all az agyam mellett,hallottam ahogy recseg a padló...teljesen pánikba estem ezért kimentem el szívni egy cigit,ahol már mindenem remegett,és rosszul voltam tőle,hogy egyedül vagyok...vagyis hat nem a családom vesz körül hanem “idegen emberek”...(hangok)

Vissza mentem a szobába,megint hallottam a padlót ezért fogtam a párnám és a takarom és kimentem a nappaliba,ahol pedig hallottam,hogy valaki folyamatosan maszkal mellettem,ezért ismét pánikba estem és inkább vissza mentem a szobába,ahol szinten nem sikerült elaludnom...

(Szétszórt vagyok ami most jön az előtte volt)

Bevettem meg egy 0.5ös rivotrilt,aztán mégegyet és meg így sem ment..

Ma voltam pszichológusnál,elmondtam neki,megállapította,hogy nem tudok megülni a seggemen,és tuti mániás idoszakom van,majd annyival lezárta az ügyet hogy egy hét múlva majd beszélünk az alvasrol,annyi gyógyszert szedjek amennyi fel van írva...

Ez így egyszerűen nem mehet,nem érzek fáradtságot egészen addig,ameddig nem lesz kb délután 4-5 óra akkor meg tudnék dögleni,de ahogy lemegy az az idő megint porgok es folytatódik minden...

Mint leirtam sem az orvos sem a pszichológus nem segít kérlek mondjatok valamit,teljesen meg fogok ebben őrülni!

19/L



2019. júl. 4. 21:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom menj másik orvoshoz, mert egyértelműen nem foglalkoznak veled. Egy normális pszichológus nem küldött volna úgy el, hogy majd jövőhéten beszélünk... amikor én megemlítettem a pszichológusomnak, hogy hallucinálok azonnal konzultált a pszichiáteremmel és sürgősségivel bevittek a pszichiátriára.

Nem normális egyébként, hogy 19 éves lánynak ilyen mennyiségben írnak fel ilyen erős nyugtatót. Számomra ez is azt sugallja, hogy nem akarnak veled foglalkozni, nem akarnak problémás eseteket, nem érdekli őket, hogy mi lesz veled 10-15-20 év múlva. Persze nem ismerem a részleteket a betegségeddel kapcsolatban, de azok alapján amit leírtál talán az lenne a legjobb, ha felkeresnél egy másik orvost, lehetőleg magándokit, aki kifejezetten bipolárisokkal foglalkozik.

2019. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb ilyesmi volt, csak erősebb halukkal meg hangokkal, bipoláris skizoaffektívem van. Remélem már jobban vagy.
2020. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!