Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagy valószínűséggel agorafóbi...

Nagy valószínűséggel agorafóbiás vagyok. Hogyan győzhetném le?

Figyelt kérdés
Főként a levegőtlen buszokkal, villamosokkal valamint vonatokkal vannak gondjaim. Illetve az utazással. Ha ismeretlen helyre megyek, mindig ráparázom, túl gondolok dolgokat. Ekkor szokott rám törni egy "roham". Magas pulzus számmal, remegéssel jár. Rosszabb esetben hányással. Mit tehetnék ellene? Pszichológushoz nem tudok menni. Ötletek? 17l

2019. júl. 6. 08:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
62%
Tudom, hogy nem vigasztal, de ki fogod nőni. Én az elején inkább pánikbetegségre tippeltem volna, ugyanis nekem az volt, és ráismertem. Arra vannak praktikák is, szerintem jó irodalma is van a dolognak. Elemezd ki magadban, hogyan szokott kezdődni...És akkor felkészülhetsz rá. Ne engedd magadon eluralkodni. Nyugodtan, lassan kell venni a levegőt, nem ventillálni. A használt levegő a legjobb, amiben kevés oxigén van. Ugyanis az oxigén fokozza a rohamot. A nyugodt gondolkodás, és a lassú, kevés légzés a kulcs. És maradj ura magadnak....kérdezz...ha érdekel
2019. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!