Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Első alkalom a pszichiáternél?...

Első alkalom a pszichiáternél? Mi fog történni?

Figyelt kérdés

Évek óta tartó szorongás miatt megyek pszichiáterhez de nagyon stresszelek, hogy mi fog történni.


Félek, hogy nem tudom megfogalmazni, hogy mi a bajom/miért döntöttem úgy, hogy oda megyek, mert a kommunikációs készségem a béka segge alatt van. Amit a fejemben jól megfogalmazok az sajnos zagyvaságként jön ki. Félek, hogy csak össze vissza fogok hadoválni, mint általában minden alkalommal amikor valakivel két szóval többet kell beszélnem.


Félek, hogy ami az én életemet évek óta megkeseríti azt nem tudom hitelesen átadni és nem fog komolyan venni. :(


Akinek van tapasztalata az kérem ossza meg velem, hogy az első alkalom nekik hogy zajlott?


24/N



2019. júl. 13. 16:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem mondd el neki azt, amit leírtál nekünk ide!:)

Meg fogja érteni!

Egyébként első alkalom, valószínű ki kell majd töltened 1-2 tesztet, kérdéseket fog feltenni, hogy felmérje a helyzeted - lehet lesznek számodra furcsább kérdések is (pl.: rendelkezel-e természetfeletti erővel), de nem kell megijedni, tényleg csak próbálja kipuhatolózni mi lehet veled. Miután átbeszéltétek a helyzeted fog valamit javasolni (pszichoterápia, pszichiátriai osztály stb.), amit érdemes megfogadni! Illetve legyél végig őszínte! Sok szerencsét és mielőbbi gyógyulást kívánok!:)

2019. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
tegnap 21:02 "valószínű ki kell majd töltened 1-2 tesztet, kérdéseket fog feltenni, hogy felmérje a helyzeted" jaj annak nagyon örülnék az megkönnyítené a dolgomat (meg gondolom az övét is) :)
2019. júl. 14. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!