Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatnám meg mennyibe...

Honnan tudhatnám meg mennyibe fog kerülni a pszichológus akihez időpontom van?

Figyelt kérdés
Tudom kérdezzem meg. De olyan kínosnak érzem. Azt gondoltam kb. 10ezer lehet. Azt ki tudom fizetni. De elkezdtem nézelődni q neten éa ennél sokkal durvább árakkal talalkoztam. Ha 20 akkor biztos nem fogok tudni ide járni úgy meg nem tudom van e értelme egy alkalomnak. Ha annál is több pedig ki sem tudom fizetni. Hiába kerestem nem találtam honlapot árakkal a rendeléséhez. Buta voltam meg kellett volna kérdeznem rögtön. De nem gondoltam rá, hogy ennyire drága is lehet. Nehezen hoztuk össze az időpontot és már csak pár nap van hátra. Most mit csináljak? A pszichológusi segítségre nagy szükségem lenne. Kétségebe vagyok esve. Legalább az elején megtudom, vagy csak a végén mondja meg? Egyébként nem is értem miért nem magától értetődő, hogy küldenek erről előre infót. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2019. júl. 21. 18:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha magánrendelés akkor kint kell lennie mennyibe kerül. Ha SZTK akkor nem kell fizetni.
2019. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem sztk. Az tudom hogy ingyenes. A címet tudom meg a pszichológus nevét de nem találtam meg pedig kerestem sokat. De egyébként sok más rendelőnél sem találtam árakat. Ami eléggé meglepett.
2019. júl. 21. 18:30
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp hívd fel, hogy mennyibe kerül, mert az sokkal rosszabb ha ott derül ki, nincs rá pénzed.

Ahol én voltam, ott csak végén mondta meg az árat (bár itt tudtam tájékozódni a honlapjáról).

Egyébként én 10.000-et fizettem egy 50 perces beszélgetésért. Ha pesti vagy keress privátban bátran, jó szívvel ajánlom, akinél ém voltam.

2019. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor időpontot kértél tőle, akkor kellett volna kérdezned.

Most jobb híján hívd föl utólag (hétfő délelőtt). A tízezer reális egy nem sztár, nem pénzéhes pszi-nél.

Ha netán olyat mond, amit nem tudsz kifizetni, akkor mondd el a telefonban, hogy anyagiak miatt nem áll módodban járni hozzá, és kéred, hogy törölje ezt az időpontot is.

Ezt meg kell értenie, mert azért ezt messze nem mindenki bírja kifizetni.

Utána természetesen kereshetsz mást, mert őhozzá is azért mennél, mert szükséged van pszi-re. És akkor már rutinosan kérdezheted az első telefonnál, hogy mennyi a tarifája.

2019. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Már az időpont előtt pár nappal nem merem felhívni. Egyszerűen nem megy. Képtelen vagyok rá.
2019. júl. 21. 18:33
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én el sem mennék olyan magánrendelésre, ahol nem tudom mennyit kell fizetni.

Meg még nem is hallottam ilyenről.

Vajon hányszor fordulhat elő, hogy elmegy hozzá valaki és nem tudja kifizetni az árat mert nem mondja meg előre? :D Akkor mit csinál? :D

2019. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát igen. De ha az ember bajban van mit csináljon? Kicsit azt érzem ez az iparág a szerencsétleneken virágzik. :(
2019. júl. 21. 18:41
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Ez a pszichológus által adott első feladat: föl mered-e hívni, hogy megkérdezd a díját? ;-)

Ne parázz, gyakorold el előtte, mit fogsz mondani, akár írd is le, és utána hívd föl.

2019. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
4. Igen ezt kellett volna. De elszúrtam. Mert pár éve voltam egy magánhelyen és ott 5euret kértek. Gondoltam ez max 10 lesz és az belefér. Nem voltam képben az árakkal. Fel sem merült bennem hogy ilyen méregdrága is lehet. Mondjuk nem is értem 50 perc alatt mi törtenhet ami 30ezerbe kerül?
2019. júl. 21. 18:44
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
ha nem mered felhívni írj neki SMSt, hogy üdv, x y vagyok, x re van időpontom, kérem írja meg rövid üzenetben, milyen tarifával dolgozik mert nem találtam meg sehol.
2019. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!