Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatnám meg mennyibe...

Honnan tudhatnám meg mennyibe fog kerülni a pszichológus akihez időpontom van?

Figyelt kérdés
Tudom kérdezzem meg. De olyan kínosnak érzem. Azt gondoltam kb. 10ezer lehet. Azt ki tudom fizetni. De elkezdtem nézelődni q neten éa ennél sokkal durvább árakkal talalkoztam. Ha 20 akkor biztos nem fogok tudni ide járni úgy meg nem tudom van e értelme egy alkalomnak. Ha annál is több pedig ki sem tudom fizetni. Hiába kerestem nem találtam honlapot árakkal a rendeléséhez. Buta voltam meg kellett volna kérdeznem rögtön. De nem gondoltam rá, hogy ennyire drága is lehet. Nehezen hoztuk össze az időpontot és már csak pár nap van hátra. Most mit csináljak? A pszichológusi segítségre nagy szükségem lenne. Kétségebe vagyok esve. Legalább az elején megtudom, vagy csak a végén mondja meg? Egyébként nem is értem miért nem magától értetődő, hogy küldenek erről előre infót. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2019. júl. 21. 18:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Inkább átküldeném a számát :D
2019. júl. 21. 18:46
 12/21 A kérdező kommentje:
Ez jobban hangzik. De hogy fogalmazzak a tarifa az nem sértő? Mégsem taxi.
2019. júl. 21. 18:47
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
"mi az anyagi vonzata egy alkalom konzultációnak"
2019. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Oké köszi. :)
2019. júl. 21. 18:51
 15/21 A kérdező kommentje:
Így sem merem....félek tőle, hogy már a talalkozó előtt antipatikus leszek neki. A találkozástól is félek. Tudom hiszti......:(
2019. júl. 21. 19:16
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel neki unszimpatikus, azért fizeted, hogy segítsen (jó esetben tud is), nagyon kedves és megértő lesz valószínűleg, hiszen belőled él, jó esetben meg tényleg segíteni is akar. Nem kínos megkérdezni amúgy. Ha félsz tőle, hogy fogsz majd magadról beszélni? Az izgalom normális a találkozó előtt, ha jó szakember, fel fog tudni oldani, de azt neked is akarni kell.

A tízezer amúgy szerintem kb.reális, de persze nem tudhatjuk, mennyiért dolgozik.

Az itt javasolt szöveggel írj neki holnap délelőtt egy smst, vagy emailt, semmi ciki nincs benne hidd el.

2019. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!
2019. júl. 21. 19:45
 18/21 A kérdező kommentje:
Összeszedtem magam és írtam neki egy emailt. :) köszi nektek.
2019. júl. 21. 19:49
 19/21 anonim ***** válasza:
Szia! Az első konzultáció előtt én is hasonlóan voltam, bár kiderült, én csak nem látok a szememtől, mert a honlapon fent vannak az árak.:) Írtam egy mailt, rákérdeztem, a terap meg kedvesen informált. Ennyi, ez egy teljesen helyénvaló kérdés :)
2019. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Már jött is válasz. 9 :). Hála az égnek. Jó béna voltam. :)
2019. júl. 21. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!