Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatnám meg mennyibe...

Honnan tudhatnám meg mennyibe fog kerülni a pszichológus akihez időpontom van?

Figyelt kérdés
Tudom kérdezzem meg. De olyan kínosnak érzem. Azt gondoltam kb. 10ezer lehet. Azt ki tudom fizetni. De elkezdtem nézelődni q neten éa ennél sokkal durvább árakkal talalkoztam. Ha 20 akkor biztos nem fogok tudni ide járni úgy meg nem tudom van e értelme egy alkalomnak. Ha annál is több pedig ki sem tudom fizetni. Hiába kerestem nem találtam honlapot árakkal a rendeléséhez. Buta voltam meg kellett volna kérdeznem rögtön. De nem gondoltam rá, hogy ennyire drága is lehet. Nehezen hoztuk össze az időpontot és már csak pár nap van hátra. Most mit csináljak? A pszichológusi segítségre nagy szükségem lenne. Kétségebe vagyok esve. Legalább az elején megtudom, vagy csak a végén mondja meg? Egyébként nem is értem miért nem magától értetődő, hogy küldenek erről előre infót. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2019. júl. 21. 18:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd belejössz :) Pár ilyen kérdés, és már rutinosan fog menni. Nekem is vannak ezzel gondjaim, én írtam az előző választ. Nekem az segít, hogy belekèpzelem magam a másik helyzetébe. Ha terapeuta lennék, és én kapnék ilyen mailt, mit gondolnèk? Semmit, válaszolnèk, és nem lenne bennem rossz érzés a páciens iránt. Ilyenkor rájövök, hogy valószínűleg a másik fél is így érez :)
2019. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!