Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi késztethet egy egészséges...

Mi késztethet egy egészséges lelkületű férfi orvostan hallgatót, hogy a nőgyógyászatot válassza?

Figyelt kérdés
A női test iránti felfokozott érdeklődés, és/vagy a pénz, hiszen talán ez a legpénzesebb szakma?
2011. nov. 15. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/153 anonim ***** válasza:
77%

12:01


Miért nem lát, a doki? háttal ül a terpesz-széknek??


A szűrésre járók nagyon nagy többsége egészséges fiatal sokszor még tini és nincs semmi baja hálaIstennek...


Természetesen vannak betegek is, de hát azért mennek orvoshoz ők is.

2011. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/153 anonim ***** válasza:

ma 12:14


ezt azért mondtam mert nem csak szép friss pipi husik oda,hanem igen is vannak gusztustalan,gombás,gennyes pinájú nők is akik oda járnak...és még sorolhatnám hogy mi mindent látnak ott nap mint nap....és ahhoz az egyik hozzászóló mondta nem csak tinik járnak oda és nem csak egészséges emberek...

de ha már itt tartunk ha valaki el megy sebészetre vagy röntgenre ott is ugyan úgy látni a női testet mert ugyan úgy levetkőzik előtted....vagy akár egy bőr gyógyásznál vagy néha még a házi orvosnál is,maximum nem nyúl be neki de attól még a meztelen test látvány is ugyan úgy ott is meg van...

2011. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/153 A kérdező kommentje:

12:13

"egészséges embereket nem kell kezelni."

Egyettértek veled, de ebből is dől a pénz...és nem is gusztustalan ez a munka.


Aztán persze, hogy van csúnya része is a dolognak, de szinte minden orvos találkozik nem éppen lélekemelő esetekkel...

2011. nov. 15. 12:24
 44/153 A kérdező kommentje:

12:20

nagyjából egyettértek veled, csak azt nem értem, hogy miért a meztelen test látványára hegyezed ki a dolgot?


Én mindössze azt gondolom, hogy az a férfi, aki nőgyógyásznak megy, annak az átlagnál jóval nagyobb a női testhez való affinitása.

2011. nov. 15. 12:28
 45/153 anonim ***** válasza:

nagyjából egyettértek veled, csak azt nem értem, hogy miért a meztelen test látványára hegyezed ki a dolgot?



Mi az hogy miért??Mert te írtad a kérdésbe nem emlékszel?:D


idézem


A női test iránti felfokozott érdeklődés, és/vagy a pénz

2011. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/153 A kérdező kommentje:
Ja és még abban is egészen biztos vagyok, hogy ha nem lenne ilyen óriási férfi uralom a nőgyógyászatban, akkor a szűrő vizsgálatokon való részvétel is jóval nagyobb számban történne.
2011. nov. 15. 12:31
 47/153 A kérdező kommentje:

12:30


Akkor, ha jól értem, a te véleményed az, hogy szó sincs róla, még talán zavarja is őket a női test...

Na jó, de akkor mi a motiváció szerinted?

2011. nov. 15. 12:36
 48/153 anonim ***** válasza:

Na de ha mindegy nekik, csak "véletlenül" lettek nőgyógyászok, akkor arra sohasem gondoltak, hogy hagyjuk ezt a szakmát a nőkre, mert mégiscsak nagyon kinos, esetleg megalázónak is érzik sokszor a nők magukra nézve az ilyen intim vizsgálatot?


Vagy ez egyáltalán nem érdekli őket, le vannak ...., az a lényeg hogy nekem jó legyen? (pénz,..egyébb?.)

2011. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/153 anonim ***** válasza:

Nem nem mondtam hogy zavarja,de hidd el hogy egy idő utána már nem hogy felfokozza őket,hanem szerintem már unalmas nekik és alig várja hogy a feleségéhez haza menjen...nem mondom az elején biztos felfokozza őket nem tagadom lehet benne valami,de egy idő után már nem kelt érdeklődést bennük gondolom én...ez csak az én szemszögem és nem tudom mivel nem látok bele a fejükben és nyílván egyik sem vallaná be hogy igen imádom a női test látványát és legfőképpen azt hogy turkálhatok a puncijukban...szóval ez örök rejtély marad számodra...:D

az én véleményem az hogy biztos hogy van ilyen de a legtöbb nőgyógyász tisztességes család apa rendes feleséggel...lát

2011. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/153 A kérdező kommentje:

12:41


"egy idő utána már nem hogy felfokozza őket,hanem szerintem már unalmas nekik"


Ez bizony könnyen meglehet, sőt akár impotenciához vezethet, nagyon el tudom képzelni, de a kérdés:


a választásról szólt! hogy mi motiválhatja őket akkor?...

és nem 20 évvel később.

2011. nov. 15. 12:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!