Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi késztethet egy egészséges...

Mi késztethet egy egészséges lelkületű férfi orvostan hallgatót, hogy a nőgyógyászatot válassza?

Figyelt kérdés
A női test iránti felfokozott érdeklődés, és/vagy a pénz, hiszen talán ez a legpénzesebb szakma?
2011. nov. 15. 10:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/153 anonim ***** válasza:
64%

kedves kérdező!!honnan a büdös pi.csából tudjam?:D

Nem vagyok nőgyógyász,jobban tennél ha megkérdeznél egyet személyesen,bár kétlem hogy bevallaná bármelyik is hogy a punci látvány vagy a női test látványa motiválta őket...szóval szerintem ne itt akard megtudni,mert itt is csak tippeket fogsz kapni és amit mondanak azt úgy sem hiszed el,mert te meg vagy róla győződve hogy biztos hogy azért hogy élvezkedjenek....én már felsoroltam érveket egyik sem tetszett neked,tehát te meg vagy róla bizonyosodva hogy tuti hogy a pina és a test miatt...szóval te mér ezek szerint tudod...

2011. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/153 bánomisén ***** válasza:
77%

Kérdező, már megmondtuk. A lóvé. Pénz. Zsozsó. Steksz. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor nincs miről tovább beszélni.

A nőgyógyász is éppen olyan ember, mint te vagy én, nem perverzek, nincs p*ncifétisük, egyszerűen csak elvégeznek egy egyetemet és utána jól akarnak keresni. Ennyi.

Tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek, aki tényleg nekünk, nőknek akar segíteni azzal, hogy ezt a hivatást választja. Ez mondjuk százból egy.

2011. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/153 anonim ***** válasza:

"Miért nem hagyja meg a nőknek ezt a szakmát, van elég sok más is ahogy te is irtad: pl. sebész, szemész, ortopéd, stb..stb..."


PONTOSAN EZÉRT. Hogy a nők ne keressék magukat degeszre:D:D

2011. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/153 anonim ***** válasza:

13:13


Miért is estél neki a kérdezőnek?


"Kérdező, már megmondtuk. A lóvé. Pénz. Zsozsó. Steksz. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor nincs miről tovább beszélni."


Hát nem ezt mondja ő is??????????


Akkor idézem az eredeti kérdését:

"A női test iránti felfokozott érdeklődés, és/vagy a pénz, hiszen talán ez a legpénzesebb szakma?"


OLvastad az eredeti kérdést, vagy elfelejtetted már???

2011. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/153 A kérdező kommentje:

12:54

Miért idegesíted magad??


"honnan a büdös pi.csából tudjam?:D

Nem vagyok nőgyógyász"


Akkor minek írsz választ egyáltalán ide, senki nem írta ki a kérdést direkt neked!!!!


"te meg vagy róla bizonyosodva hogy tuti hogy a pina és a test miatt...szóval te mér ezek szerint tudod.."

-írod diszkréten, ahogy kitelik tőled...


Olvasd el mégegyszer a kérdést és ha bármi nehézséged van a megértésével, akkor csak kérdezz nyugodtan...

2011. nov. 15. 14:09
 56/153 anonim ***** válasza:

78%-os

Nem egészen vagy komplett...


kérdezőnek 14:09 - kor igaza van !!

2011. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/153 bánomisén ***** válasza:

14:04


Nekiestem... :-D Csudát, csak elmondtam többféleképpen, hogy megértse végre :-)

2011. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/153 anonim ***** válasza:
62%

Te jóég!!!

most látom:

"hidd el már nekem,én voltam 1 hónapot gyakorlaton a nőgyógyászati műtőben és rendelőkben....tudom mi van.."

Csak nem orvosnak készülsz te is?!?!


De ugye legalább nem nőgyógyásznak?..

2011. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/153 anonim ***** válasza:

15:26 Bánomisén


De hát a kérdező ugyanazt mondja!!!!!


"vagy a pénz, hiszen talán ez a legpénzesebb szakma?"


Akkor?...nem értem

Mit kellene neki megértenie?

2011. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/153 bánomisén ***** válasza:

15:39


Nem, a kérdező kérdezett. Én a választ mondtam :-)

2011. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!