Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi késztethet egy egészséges...

Mi késztethet egy egészséges lelkületű férfi orvostan hallgatót, hogy a nőgyógyászatot válassza?

Figyelt kérdés
A női test iránti felfokozott érdeklődés, és/vagy a pénz, hiszen talán ez a legpénzesebb szakma?
2011. nov. 15. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/153 anonim ***** válasza:

10:57

"Ha ez olyan bűn lenne, akkor soha nem is lehetett volna férfi nőgyógyász,"


Valamikor nők egyáltalán nem lehettek orvosok...

Na de változott a világ azóta és ma már egyre több női nőgyógyász van nálunk is, a fejletteb világban meg már 50% felett van az arányuk.

Csak nálunk nagyon lassú a változás, feltehetőleg a férfiak nem igen akarnak nőket maguk közé engedni!

2011. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/153 anonim ***** válasza:
82%
kérdező én beküldenélek egy nőgyógyászati műtőben hogy végig nézzél egy műtétet....aztán nem lennél ilyen véleménnyel...ez néző pont kérdése szerintem...ha ott le van izolálva a beteg akkor meg sem mondod hogy éppen vajon mit csinálnak.....sőt sokszor a hason keresztül történik a műtét vagy éppen endoszkóppal vizsgáljál úgy hogy a doki bele sem nyúl vagy hozzá sem nyúl a puncijához...
2011. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/153 anonim ***** válasza:
82%
ha látnád hogy ez nem csak punci turkálásból áll,akkor nem így állnál hozz,ennyire egyszerű...
2011. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/153 anonim ***** válasza:

ma 11:43


Kedves finomlelkű! hogy a te stilusodban válaszoljak,


Gondolod hogy a te fosos büdös segged élmény esetleg egy orvosnak? vagy a büdös szádat, odvas fogaidat nézegetni élmény?


és még sok mindent lehetne kérdezni, de nem erről volt itt szó...


A nőgyógyászjelölt nyilván átgondolta, hogy mit választ és valamiért igy döntött.


Na de akkor a pénz lenne az egyedüli?....(azért a fogorvosnak sem megy rosszul, a gyerekgyógyász sem éhezik talán?)

2011. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/153 bánomisén ***** válasza:
A nőgyógyászatban van egy nagy adag sebészet is, hiszen műtenek is a nőgyógyászok - és itt nem csak a küretekre, hanem komoly műtétekre is gondolok -, ez is érdekessé teheti a nőgyógyászatot egy orvospalánta számára. És persze a pénz.
2011. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/153 A kérdező kommentje:

11:46 és 11:48


Ezt nem értem...ez most mire válasz?

2011. nov. 15. 11:58
 37/153 A kérdező kommentje:

A nőgyógyászok többnyire egészséges embereket kezelnek.


Ezt szintén nógyógyásztól hallottam...

2011. nov. 15. 12:00
 38/153 anonim ***** válasza:
mi hogy mire??arra válasz hogy ne hogy azt gondold hogy perverzióból vagy a női test felfokozott érdeklődése miatt van esetleg...nem mondom biztos hogy van ilyen is,nincs ki zárva...de ne lássál bele túl sokat mert sok esetben a női testből a doki semmit nem lát és az a punci amit éppen vizsgál nem feltétlenül olyan csodálatos szagú vagy kinézetű...szerintem eléggé egyértelmű volt a kérdésed és a válaszom is én arra válaszoltam neked...
2011. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/153 anonim ***** válasza:

ma 12:00


hát de nem éppen mindig egészségesen mennek oda...hidd el már nekem,én voltam 1 hónapot gyakorlaton a nőgyógyászati műtőben és rendelőkben....tudom mi van..

2011. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/153 bánomisén ***** válasza:

Kérdező, egészséges embereket nem kell kezelni. Egészséges embereken szűrővizsgálatot, illetve féléves ellenőrző vizsgálatot kell végezni. És persze itt van még a terhesség és szülés levezetése, ez is a nőgyógyász dolga, ami szintén nem betegség.

Ez viszont nem teszi ki a nőgyógyász teljes napi forgalmát. Mennek oda nők a gombától kezdve a cisztán keresztül a méhnyakrákig mindenféle betegséggel.

2011. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!