Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi késztethet egy egészséges...

Mi késztethet egy egészséges lelkületű férfi orvostan hallgatót, hogy a nőgyógyászatot válassza?

Figyelt kérdés
A női test iránti felfokozott érdeklődés, és/vagy a pénz, hiszen talán ez a legpénzesebb szakma?
2011. nov. 15. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/153 anonim ***** válasza:

11:11

Komolyan hiszed, hogy a nemétől függ a"durvasága"?


Azért az általános vélekedés az életben az, hogy a férfiak a durvábbak, a nők a finomabbak.

2011. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/153 bánomisén ***** válasza:

ll:09 "Látod, mégsem igy működik ez, és bizony nagyon fontos az orvos neme is ilyen intim vizsgélatok esetén."


Én ezt soha nem is vitattam :-) Van, akinek ez a jó, van, akinek az a jó. Magam is adtam már olyan tanácsot másnak, hogy ha kellemetlenül érzi magát a hímnemű orvos előtt és van rá lehetősége, hogy nőneműhöz menjen, akkor válassza azt :-)

Nem tudom, már hova írtam, mert kitöröltem a listámból, de ha van kedved, keresd meg :-)

2011. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/153 A kérdező kommentje:

11:11 és 11:12


Csak, hogy tudjátok:


"Addig jó, amig a nék elhiszik, hogy "csak" egy munkadarabok, amikor vizsgáljuk őket"


mondta ezt egy nőgyógyász.

2011. nov. 15. 11:19
 24/153 anonim ***** válasza:
85%
ez hülye kérdés...miért mi késztethet arra egy egészséges lelkületű embert hogy sírásó,hullaszállító vagy boncmester legyen??örülj neki hogy valakit erre késztet mert lehet hogy ha nem lenne jelentkező akkor nem lenne ki megvizsgáljon,szerintem ezen kár agyalni hogy kit miért késztet erre va,ez van aztán kész...
2011. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/153 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, kinek sokszor, kinek még többször kell mondogatnia magában, -az orvosnak nem, számit, hogy nő vagyok!..-az orvosnak nem, számit, hogy nő vagyok!..-

mig a végén elhiszi..

2011. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/153 A kérdező kommentje:

11:26

"ez hülye kérdés...miért mi késztethet arra egy egészséges lelkületű embert hogy sírásó,hullaszállító vagy boncmester legyen?"


Ez egy hülye válasz volt!


sírásó,hullaszállító kényszerből lesz az ember, mert meg kell élni valamiből, és ez adódott.


A boncmester, már más több orvos ismerősöm is azért ment a prosecturára, hogy tanuljon...


Na de a nőgyógyásznak szerintem nem azért megy a hallgató, mert ez adódott, meg kell élni valamiből és másra alkalmatlan volt...(legalábbis nagyon remélem.)

2011. nov. 15. 11:34
 27/153 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, hogy pár éve még senkinek nem volt baja a férfi nőgyógyászokkal, csak mostanában lett divat támadni őket alaptalanul ráadásul. Senkit nem utasítanak el a neme miatt ha nőgyógyász akar lenni. Bár azt nem tudom, hogy megkérdezik-e, hogy miért ezt a szakmát választotta.
2011. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/153 anonim ***** válasza:
84%

Na de a nőgyógyásznak szerintem nem azért megy a hallgató, mert ez adódott, meg kell élni valamiből és másra alkalmatlan volt...(legalábbis nagyon remélem.)



Hát pedig hidd el hogy sokan azért választanak egy kevésbé érdekes szakmát mert másból nem tudna megélni....szerinted ha elmenne valaki tüdő gyógyásznak vagy bőrgyógyásznak mennyit keresne??sokkal kevesebbet mint egy nőgyógyász...sajnos ez van,nekik is meg kell valamiből élni,ennyire egyszerű....ők is emberek nekik is vannak igényeik,az hogy valakinek nem ez az álmai munkája és nem ezt szerette volna csinálni úgy igazándiból attól még lehet jó szakember...a pénz nagy úr ennyi és ha jobban keres akkor ez jobban motiválja és ez független attól hogy punciba,szájba vagy seggbe turkál...nem hiszem hogy sokan ezt a pályát azért választják mert ez az álma...pénz pénz ennyi,mai világban ez van,attól függetlenül még lehet jó szakember hogy nem szívesen csinálja...

2011. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/153 anonim ***** válasza:
Valakinek ezt is meg kell csinálni...
2011. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/153 anonim ***** válasza:
82%
még annyit fűznék hozzá hogy én úgy gondolom hogy senki sem szívesen turkál másnak a puncijába és mondom ott nem csak szép és rózsa illatú puncikat kell elképzelni,mert ott megfordul a gennyben tocsogótól a 70 éves büdös pinájú öregasszonytól mindenki...ez meg nem hinném hogy olyan kellemes élmény egy bűzlő gennyed pinában turkálni....túl spírázod a dolgot...
2011. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!