Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi késztethet egy egészséges...

Mi késztethet egy egészséges lelkületű férfi orvostan hallgatót, hogy a nőgyógyászatot válassza?

Figyelt kérdés
A női test iránti felfokozott érdeklődés, és/vagy a pénz, hiszen talán ez a legpénzesebb szakma?
2011. nov. 15. 10:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/153 A kérdező kommentje:

15:39

Jajj de aranyos vagy, hogy "megvédessz" !

Majd küldök egy csokor virágot neked!


Érdekes, hogy nem ezt veszik észre, hanem azt próbálják bizonygatni itt ketten, hogy a férfi nőgyógyi az igazi.

Bánomisén-t értem, mert ő meg is irta, hogy letörné a kezét egy női nődokinak ha hozzá merne nyúlni, de a 78%-os csak mocskolódik és ahogy mondta:

"én voltam 1 hónapot gyakorlaton a nőgyógyászati műtőben és rendelőkben....tudom mi van.."

Akkor lehet hogy valamiféle érdekeltsége van a nőgyőgyász szakmában és ezért erősködik.

2011. nov. 15. 15:48
 62/153 anonim ***** válasza:
77%

Egy nőgyógyász ismerősöm a könnyen szerezhető siker miatt lett nőgyógyász. Szerintem ez elég erős motiváció lehet, mármint ha mondjuk sebésznek vagy belgyógyásznak, vagy bőrgyógyásznak ment volna, közel nem ilyen olyan lenne a siker-kudarc élmények aránya, mint így.


Kérdező: azért kíváncsi lennék, melyik nődoki mondott neked olyat, hogy addig jó, míg a nők elhiszik, hogy csak munkadarabként tekint rájuk. Csak mert ezt már nem tudom hány helyen olvastam itt, gondolom a Te tolladból, és ez így elég üres szlogen... Nevet kérünk, nevet! :)

2011. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/153 anonim ***** válasza:
bocs, nem ilyen olyan, hanem vagy ilyen, vagy olyan, ki-ki válassza ki a szimpatikusat a mondatban. :)
2011. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/153 bánomisén ***** válasza:
75%

Kérdező, egyszerűen arról van szó, hogy nő vagyok, és ha már muszáj kotorásznia bennem egy idegennek (és időnként muszáj), akkor az inkább legyen férfi, mint nő. És nem azért, amit itt valaki írt, hogy mert élvezetet keresek a nőgyógyásznál - élvezetből van a legkevesebb a nőgyógyásznál, aki már volt egyszer is, az tudja :-))

Ettől függetlenül azt is megírtam, hogy ha más lehetőségem nem lenne, akkor elmennék nőnemű orvoshoz is nőgyógyászati vizsgálatra. De csak akkor, ha más lehetőségem nem lenne. És nem halnék bele, hiszen ugyanolyan orvos, mint a többi. Egyszerűen csak amíg választani lehet, addig inkább férfit szeretnék a legintimebb testtájam környékén tudni. Ha ezért valaki követ vet rám, tegye :-)

2011. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/153 A kérdező kommentje:

15:51


Én a NETEn olvastam, egy újságirónő tollából, aki fórumot szervezett nőgyógyászoknak és pácienseknek, lehet hogy ezért hivatkoznak erre többen is.

Megpróbálom előkeresni....

A fórum cime, ha jól emlékszem valami olyasmi volt, hogy a nőknek igen nagy része kis túlzással "nemi erőszakként" élik meg a nőgyógyászati vizsgálatot.

2011. nov. 15. 16:02
 66/153 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:


akkor várom a virágot! Sárga rózsa a kedvencem.

2011. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/153 anonim ***** válasza:

Bánomisén-nek


A párod örül ennek? vagy mindegy......

2011. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/153 anonim ***** válasza:

Jajj, addig találtam egy jó idézetet, amig 86% megkapja esetleg a választ:


"Himnemű nőgyógyászhoz menni olyan, mint egy autószerelőhöz, akinek nincsen kocsija. /Carrie Snow/

2011. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/153 bánomisén ***** válasza:
82%

16:06


A párom is orvosnak tekinti az orvosokat, ő annak örül, hogy egészséges vagyok :-)

2011. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/153 bánomisén ***** válasza:
87%

16:06


Azt még azért hozzá kell tennem, hogy a párom nem magyar, ő teljesen másképpen áll hozzá ehhez a kérdéshez, nem vízionál maga elé szexjelenetet, amikor orvosnál vagyok félévente egyszer. Nem lát bele semmi többet, mint ami benne van. Vizsgálat, kész.

2011. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!