Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi késztethet egy egészséges...

Mi késztethet egy egészséges lelkületű férfi orvostan hallgatót, hogy a nőgyógyászatot válassza?

Figyelt kérdés
A női test iránti felfokozott érdeklődés, és/vagy a pénz, hiszen talán ez a legpénzesebb szakma?
2011. nov. 15. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/153 anonim ***** válasza:

bánomisén - nek:


a párod nyúlkáljon beléd ne a nőgyógyász !!!!


Neki csak nem töröd le a kezét????,

2011. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/153 bánomisén ***** válasza:

10:52


A párom férfi, meg szeretem is, tehát neki nem töröm le a kezét. De egy idegen nőnek, még ha nőgyógyász is, nem engedem, hogy benne vájkáljon az alfelemben.

2011. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/153 anonim ***** válasza:
Ha ez olyan bűn lenne, akkor soha nem is lehetett volna férfi nőgyógyász, de szerencsére nem mindenki gondolja azt, hogy a nemi szervek látványa miatt lesz egy férfi nőgyógyász!
2011. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/153 anonim ***** válasza:
82%

bánomisén


"Hát, belém ne nyúlkáljon nő, mert letöröm a kezét."


Azért a normális nő nem azért jár nőgyógyászhoz, hogy nyúlkáljanak benne, hanem azért amiért bármelyik más dokihoz is megy.


Te szexuális élményért jársz oda???????

2011. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/153 bánomisén ***** válasza:
28%

10:57


Nem azért, van, aki ellát szexuális élménnyel és az nem a nőgyógyász :-) Ettől függetlenül idegenkedem a gondolattól, hogy nőnemű nőgyógyász vizsgáljon meg.

2011. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/153 anonim ***** válasza:
100%

10:57


Na de éppen ez a kérdés, hogy MIÉRT?


Az nem fordul meg a fejében szakág választáskor, hogy azért a nők nagy tőbbségének azért az kin, hogy egy férfi elött kell terpeszteni! Ez vajon nem zavarja őt, egyáltalán?

2011. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/153 anonim ***** válasza:

hú az előbb mennyi 10:57 lett..


"szerencsére nem mindenki gondolja azt, hogy a nemi szervek látványa miatt lesz egy férfi nőgyógyász!"


erre akartam vélaszolni. 11:02 vótam

2011. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/153 anonim ***** válasza:
100%

bánomisén - nek


"idegenkedem a gondolattól, hogy nőnemű nőgyógyász vizsgáljon meg."


Na de orvosról van szó, nem??? Ezzel szoktak érvelni a férfiorvos pártiak...


Látod, mégsem igy működik ez, és bizony nagyon fontos az orvos neme is ilyen intim vizsgélatok esetén.


Amúgy a lányok/nők nagy többsége pont az ellenkezőjét gondolja annak amit te. És sajnos, ezért járnak olyan kevesen a szűrővizsgálatokra is.

2011. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/153 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is a pénz miatt lehet.Egyébként én is szívesebben megyek férfi nőgyógyászhoz, a nőkről azt hallottam,hogy durvák.
2011. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/153 bánomisén ***** válasza:
64%

11:09


Persze, hogy orvosról van szó, és ha más lehetőség nem volna, bemennék a nőnemű nőgyógyászhoz is vizsgálatra, természetesen, de ha lehet választani, akkor inkább a hímnemű orvost választom. Szerencsére lehet választani, úgyhogy a nőnemű nőgyógyászok keze biztonságban van tőlem, nem törögetem őket :-))

2011. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!