Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14éves vagyok és szűz! Szeretn...

14éves vagyok és szűz! Szeretnék tampont használni, egyszer régebben már próbáltam, de nem ment, csak bénáztam. Olvastam az útmutatót, de akkor sem megy, kérem, hogy mondjátok el, hogy hogyan kell rendesen feltenni? Milyen póz, ahogy könnyen megy?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatotokat is várom.Köszönöm

2012. jan. 4. 22:24
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%

Jézus!!! Neked mi bajod van?

Ha zavarja a csörgés zörgés használjon tisztaságit meg több bugyit hordjon magánál???? Menstruáltál valaha? A tisztasági betét semmire nem elég, ha valaki menzeszel.

2012. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,bár a fertőzésről is hallottam, de sztem ha tisztán csinálom, akkor nem lehet baj.A napokban fog megjönni, mindenképp ki fogom próbálni.Érdemes előtte tükrrel, meg ujjal vizsgálódni egy kicsit? még nem csinázam soha,
2012. jan. 4. 23:07
 13/39 anonim ***** válasza:
0%
Íme egy újabb tamponhívő tini -.-"
2012. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

# 7


Persze, de az még messze nem sterilitás.

2012. jan. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

# 9


Ez már paranoia...ne szállj fel a buszokra sem, ne tudd meg ott miket csinálnak, és milyen fertőzéseket lehet összeszedni, mégsem parázik ezen senki.

2012. jan. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó ötlet, hogy előtte az ujjaddal felnyúlsz a puncidba és kitapasztalod, hogy milyen a hüvelyed. Ha már ez jól megy, akkor próbáld a tampont a következő menstruációnál.
2012. jan. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer, volt benne több hasznos is. Fogok egy kicsit kísérletezni, rászánok egy kis időt, aztán biztos sikerül. Minden a célért. Nem szeretem a betétet ezért akarok váltani, de sokmindent nem tudok még és nincs kivel megbeszélnem.
2012. jan. 5. 12:51
 18/39 A kérdező kommentje:
Ha van még ötlet, szívesen veszem.
2012. jan. 5. 13:01
 19/39 anonim ***** válasza:
Egyelőre azzal kísérletezz, hogy amikor nem menstruálsz, az ujjaddal nyúlsz fel a puncidba, és kitapogatod a hüvelyed minden részét. Aztán meglátod, ez hogyan megy.
2012. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
köszi meg fogom próbálni. Anyukámmal próbáltam egyszer beszélni róla, azt mondta, hogy segít szívesen,de nem értettem, hogy ezt hogy gondolja, és azóta már rákérdezni sem merek. Hogy gondolhatta a segítséget?
2012. jan. 5. 13:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!