Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14éves vagyok és szűz! Szeretn...

14éves vagyok és szűz! Szeretnék tampont használni, egyszer régebben már próbáltam, de nem ment, csak bénáztam. Olvastam az útmutatót, de akkor sem megy, kérem, hogy mondjátok el, hogy hogyan kell rendesen feltenni? Milyen póz, ahogy könnyen megy?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatotokat is várom.Köszönöm

2012. jan. 4. 22:24
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
ezért választottam ezt az oldalt
2012. jan. 5. 13:33
 22/39 anonim ***** válasza:
Szia! Előző vagyok. Nem tudom Anyukád hogy gondolta a segítséget. Talán ő akarja Neked feltenni a tampont? Neked kell kitapasztalni, hogy milyen a hüvelyed.
2012. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom, hogy miként gondolta, de azóta nem mertem beszélni sem róla, mert olyan furcsa volt az egész szitu. Egyébként nem vagyok előtte szégyenlős, fürdéskor is simán bejön, de ha így gondolta volna az egy kicsit gázos nem?
2012. jan. 5. 13:53
 24/39 anonim ***** válasza:

Gondolom a segítséget úgy értette, hogy együtt raktok fel magatoknak tampont, megmutatja, hogy hogyan állj, meg hogy mit csinálj, vagy hogy mit jó ha érzel meg mit jó ha nem érzel...



Am meg jah, menstruáltam úgy születtem, a tömegközlekedés, meg komolyan fertőző, max nem azonnal veszed észre a problémát, hanem pár nap vagy hét múlva!

2012. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Meg lehet nézni azta sok gusztustalan gombáskezű, meg körmű bibircsókos, szemölcsös tisztátalan emberi génhulladékot akik utaznak rajta. Meg azokat az 50 éves összevissza okádott szart hugyozott fosott járműveket, amiket már gőzborotvával se lehetne tisztára takarítani.


Háányás...

2012. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
köszi, várok még ötletet és tapasztalatokat.
2012. jan. 5. 14:33
 27/39 A kérdező kommentje:
Szántam egy kis időt magamra, talán nem lesz gond. A guggoló testhelyzet volt a legjobb, az ujjam teljesen fel tudtam dugni és nem is fájt.Nem tudom, hogy megbeszéljem e anyummal, vagy próbálkozzak inkább egyedül? Szerintetek?
2012. jan. 5. 19:16
 28/39 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat, köszi.
2012. jan. 5. 20:42
 29/39 anonim ***** válasza:

"A guggoló testhelyzet volt a legjobb, az ujjam teljesen fel tudtam dugni és nem is fájt."


te most úgy használtál tampont hogy nem volt meg???

2012. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
dehogy is. Csak kísérleteztem, mert a tampont nem sikerült feltennem, 1-2nap múlva megjön és már azt szeretnék használni.
2012. jan. 5. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!