Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja van a térdemnek?

Mi baja van a térdemnek?

Figyelt kérdés

Néhány napja fáj a jobb térdem. Az egész teljesen váratlanul ért. Reggel felébredtem, elmentem a mosdóba és ahogy ültem le a wcre hirtelen belenyillalt a fájdalom a térdembe. Gondoltam talán egy rossz mozdulat volt, majd elmúlik. Azután napokig csak akkor fájt ha leültem, térdeltem, vagy gugoltam, tehát mikor be volt hajlítva. Viszont tegnap óta már minden mozdulatra fáj, ha ki van nyújtva akkor is. Szerintetek mi történhetett vele? Semmi megerőltetőt nem végeztem. Az orvosomat tegnap próbáltam elérni, de éppen délelőtt rendel, én pedig mire feleszméltem volna hogy már más mozdulatokra is fáj, addigra véget ért a rendelés.

28/N



2021. febr. 20. 02:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia. :) Mi van azóta veled, mi lett a térdeddel ? 😊
2021. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, egy picit eltűntem, elfelejtettem válaszolni. Nyáktömlőgyulladásom volt, kaptam rá gyulladáscsökkentőt és mostanra teljesen meggyógyult szerencsére :)
2021. márc. 21. 00:28
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

:)

Ennek nagyon örülök. Vigyázz magadra ! :)

2021. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!