Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a térdemmel?

Mi lehet a térdemmel?

Figyelt kérdés

Eddig már 3x ment ki, pontosabban elsőnek kiugrott, azt láttam is, de magától visszament, másik kettőnél hirtelen rándulás volt. Az utolsó 4-5 éve volt, azóta sem az igazi, de legalább használni tudom a hétköznapokban.


Tegnap este öcsém pont azt a térdemet megrúgta labdával. Nem volt túl erős, de az nekem érzékeny pont, fájt is kicsit. Rándulást vagy ilyesmit nem éreztem, meg is tudtam állni a lábamon. Viszont utána lett benne egy diszkomfort érzés, olyasmi, mint amikor kimegy. Rá bírok állni, menni is tudok, de egy-két lépés után már fura, talán gyengébb is. Nagyon elvagyok keseredve, félek, mert pont vidéken vagyok, holnap kell mennem Budapestre, nagyon rosszkor jönne.


Ma már felpocoltam többször is, jegeltem, kentem Fastummal.


Lehet, hogy csak az ütés miatt? Remélem, holnap jobb lesz...



2021. jún. 12. 19:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Kisebb fájdalom még néha van, a mozgás szerintem nem szűkült be, vagyis nem rosszabb, mint volt.
2021. jún. 12. 20:07
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem keresztszalag szakadasom volt egy meccsen. Abba a pillanatba fajt mikor elszakadt de utána másnap már semmi jele nem volt. Viszont egyik ismerősöm hasonló problamakkal küzdött állandóan kimet a térde, neki is szalagszakadas volt. Hát én azt mondom ha továbbra is erzed , kimegy akkor egy ultrahanra menj el de tényleg a legjobb lenne egy orvos es akkor már nem kéne ezen aggódnod ő megmondana hogy mit kell tenni.

2021. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És te hogyan kezelted, kellett műteni? Neked is labda talála el a belső oldalát?


Azért remélem, egy 8 éves gyerek nem tudta ennyire megrúgni, hogy így járjak.


Beszéltem azóta az ortopéd orvosommal, azt mondta, hogy valószínűleg zúzódás, ha nem ment ki, de hétfőn megnézi.

2021. jún. 16. 17:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg nekem azóta is fáj, és ahogy megy le a duzzanat, úgy tudom egyre jobban használni.
2021. jún. 16. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én rosszul érkeztem a földre és kimwnt a térdem. Ez sportolás közben volt. Műteni kellett ha meg akartam újra sportolni.

Azt ajánlom egy jó orvoshoz menj el, nekem az első orvos aki megnezte azt mondta hogy huzodas , a második is azt mondta , és a harmadik mondta hogy keresztszalag szakadás és o meg is mutotte

2021. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jah, azt hittem labda találta el neked is. Az tény, hogy a szalagjaimnak már annyi 3 rándulás után (nekem mindig visszament a helyére), az orvosom már ezt anno mondta, amikor rándulások voltak, de most labda találta el, nem ment ki, állva is maradtam. Talán most tényleg csak egy zúzódás vagy ilyesmi, max egy kis szalag sérülés.
2021. jún. 16. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat reméljük hogy csak egy zúzódás és nem komolyabb jobbulást
2021. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. jún. 16. 19:33
 9/9 A kérdező kommentje:
MR szerint semmi baj nincs a térdemmel...
2021. aug. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!