Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2,5 év eltörött a karom, mert...

2,5 év eltörött a karom, mert elesetem és ráestem, azóta sem tudom kinyújtani és görbe, ez normális?

Figyelt kérdés
El van deformálódva, nem tudom rendesen kinyújtani... Persze voltam orvosnál, 3 szögletű kendőt adtak, hogy kössem fel. Valamint egyébként kitörölte az orvos a leletről, hogy el van mozdulva, csak az EESZT-be feltöltöttem látszik. Ja és természetesen csak én képzelem be, minden rendben van vele, helyrejött... De akkor sem olyan mint volt és olyan helyzetben maradt, mimt amikor eltörött és azóta sem tudom kinyújtani...
2022. febr. 11. 13:57
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem normális, de lehetséges, hogy ez ilyen marad, vagy rosszul forrt össze vagy keletkezett egy csonthiány, esetleg egy levált törtvég akadályozza a mozgást, nem lehet ezt így megítélni. Ortopédiára menj el akár másik orvoshoz és ki kell kérni a véleményét, de ha korrigálható is, az csak műtéttel oldható meg.
2022. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak kendőt kaptál?

Gipsz?

2022. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aha, nem volt begipszelte, azt, hogy elmozdult is kitörölte a leletemről.


Egyébként már lemondtam erről a kezemről, ez ilyen marad, mondjuk igaz még 25 vagyok... Igazából hiába mennék, mimden nagyon jól van...


Mondjuk az is nagyon gáz, hogy egy sima törést is elcsesznek...

2022. febr. 11. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy röntgen megmondana, milyen állapotban van

Hogy volt e elmozdulva

2022. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor csináltak. De lehet jobb ilyenbe nem belekezdeni...
2022. febr. 11. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj magánba, s igen, megoldható a dolog. El fogják törni ismét, és rögzítik a helyes tartásban, hogy jól forrjon össze.


Kellemetlen procedúra (nem fáj, mert altatnak vagy lórúgás érzéestelenítőt kapsz), de egy rosszul összeforrt csont idősebb korodra meg fog őrjíteni, olyan fájdalmaid lesznek.

2022. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az akkori röntgen a lényeg, hanem hogy most milyen állapotban van
2022. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!