Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi volt a legdurvább baleseted?

Mi volt a legdurvább baleseted?

Figyelt kérdés
Felépültél 100%-osan?

2023. márc. 25. 22:19
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Másodikban a lányok nagyon szerettek tornázni az udvaron. Így tettem én is. Kézenállás közben valamiért behajlítottam a kezemet és arcraestem. Nem éreztem semmit, csak az orrom fájt egy kicsit. Bementem megmosni az arcomat a WC-be. Az egész le volt horzsolva, több helyen felszakadva a bőr és valahol kavicsok álltak ki az arcomból.( kavicsosra estem)

Az orrom meg persze vérzett.

Egy évig vártam, hogy begyógyuljon, addik se úszni,se fürdőbe, se strandra nem mehettem. Mostmár szerencsére elmúlt, de többet nem állok kézen.

2023. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Nem velem történt, de elmesélem: Édesanyám mesélte, hogy az egyik egyetemi társa utazottt haza kocsival hétvégére mellette egy egyetemi barátjával. Hirtelen kiszaladt eléjük egy szarvas. Ugyan próbálta elkerülni a balesetet, de a kocsi megpördült, a szarvas nekiment. Mire magához tért azt látta, hogy a kocsi össze van törve, belőle állnak ki az üvegdarabok, a mellette ülő barátja pedig már nem él, a nyakát átszúrta a szarvas agancsa. (a szarvas is elpusztult) Nem tudott kiszálni az autóból, amíg a mentősök oda nem értek.

Gondolom a történtek után még rátett egy lapátzal, hogy kb. egy órán keresztül még ott kellett várnia az összetört kocsiban sérülten, mellette a halott barátjával, akinek átszúrta a nyakát egy szarvas agancsa.

2023. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Magát a balesetet nem írom le (nagyon egyedi, és felismernének, és azt nem szeretném). A vége az lett, hogy úgy sérült meg az ujjam, hogy abból egy darabot le kellett vágni.
2023. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Áramütés miatt megállt a szivem. Szerencse hogy a szomszéd észrevette, különben nem lennék már itt
2023. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!