Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma a kisfiam az ágyról a...

Sch. Niki kérdése:

Ma a kisfiam az ágyról a szönyegre ugrott álló helyzetből. Seggre esett! Nem sírt lehet baja?

Figyelt kérdés
Most tanul ágyra fel és lemászni. Egy pillanatra fordultam el már az ágyon volt, áll és ugrott mire én odaértem már seggre huppant. Az ágy maga kb 50cm magas gyerekem 77 cm. Rugós az ágy is. Nem tudom mien magasról sikerült lehuppania, de nem sírt magánál volt ment tovább. Ha baja lett volna, akkor sírt volna nem? Nem fájdalja semmiét. Mire figyeljek? Vigyem orvoshoz? Köszönöm.

2023. máj. 18. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... szokj hozzá 😃 ez csak rosszabb lesz. És igen, fog sírni, ha fáj neki.
2023. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Masfel eves gyerek, konyorgom, kb. abbol all az elete hogy esik-kel, meguti magat, sir 2 percet es megy tovabb, majd ezt ismetli.


Neked viszont nem artana egy pszichologus.

2023. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem, én attól félek, hogy elég magasról esett. Ez okozhat belső sérüléseket?. Nem láttam rajta semmi furát, most alszik, de nem ez miadt, hanem mert fáradt volt. Játszott, sétált, nem fájdalta semmiét. Nem hányt
2023. máj. 18. 20:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért kell nekem pszichologus? Ne haragudj, ez az oldal nem azért van, hogy ha valamivel nem vagyunk tisztában megkérdezzünk másokat? Komolyan nem tudok feltenni úgy itt egy kérdést, hogy egy nevét fel nem válaló valaki le ne hülyézne. Bün aggodni a gyerekeinkért vagy mi van?
2023. máj. 18. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Mondom, pszichologus, de nem neki, neked.
2023. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Aggodni oke, egy majd' masfel eves gyerek kapcsan ilyeneket kerdezni nem egeszen az.
2023. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jol van majd, ha lesz időm elmegyek. Kb 16 honapja nem aludtam rendesen, a gyerekem extra mozgást igényel, minden pillanatban rá kell figyelnem. Szerinted mennyire vagyok fáradt? És igen beparázok ha magasról esik.De bocs én szeretem a gyerekem! És lehet itt a másikat földbedöngölni, meg alázni így névtelenül, úgy, hogy nem is ismersz. De ezzel csak magadat mínősited, trollkodjál csak, ha ez boldoggá tesz.
2023. máj. 18. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Egy szőnyegnek ki kell ennyit bírnia.
2023. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A magasság miatt aggodtam csak, mert úgy tudom 3 év allatt, ha kb 1m ről esik azt komolyan kell venni. Azért is írtam hogy nem tudom hogy mien magasról esett pontosan.
2023. máj. 18. 20:50
 10/11 A kérdező kommentje:
Ide se teszek fel többet kérdést, mert itt látom nem a segítségnyújtás a cél. Első gyerekem nem tudom, mi a normális meg mi nem az. Senki sem úgy szűli a gyerekét, hogy vele együtt jön a kézikönyv. Láttam már itt 3 gyerekes anyukát is feltenni hasonló kérdést. A baj nem azzal van, ha valaki aggódik a gyerekéért, hanem azzal, mikor le sem szarja. Az helyett, hogy beszológattok inkább magyaráznátok el, hogy miért nem lehet baja, és mikor van nagy baj. Azzal segítetek, ezzel nem. De, ha, hogy egy ellen példával szólgáljak unokaöcsép ennyi idősen fogta apuka kezét megcsúszott a járólapba bekoccant a feje látszatra semmi komoly nem történt, sírt, 30 perc múlva már hányt sugárba fején egy kis piros folton kívül semmi nem volt, 3 napig infúzion volt bevérzet az agya. Az apja tavaly karambolozott, lábon szált ki, jol érezte magát, semmi nem fájt, mentő sem vitte el semmi külsérelmi nyom nem volt rajta, 48 órára rá mellkasát fájlalta a sürgősségin hallt meg 20 percig hallott volt, életmentő műtét a szívén megrepedt egy aorta és szépen szívárkott a vér. Szóval nekem senki ne mondja, hogy túlaggodom, mindenki más, nem vagyunk egyformák. Na szép estét mindenkinek.
2023. máj. 18. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!