Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vagdosás utáni hegeket hogyan...

Vagdosás utáni hegeket hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

[link]


Így néz ki. 1 hónapja történt. Hogyan tudom minél hamarabb eltüntetni? Tudom. Lehet hogy teljesen nem fog eltünni. De jön a nyár és így nem tudok rövidnadrágot felvenni. Légyszives kíméljetek a megjegyzésektől. Tudom hogy hülyeséget csináltam.



2017. máj. 27. 16:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem minden ember ugyan olyan. Mindenki máshogy éli meg a nehéz dolgokat. Én ettől még nem vagyok rossz és hülye
2017. máj. 27. 18:45
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
#1/#6/#10: a hatalmas pofádból eleve látszik, hogy még életedben nem voltál komoly krízishelyzetben. Aki volt, az nem így viszonyul mások szenvedéséhez.
2017. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg az ilyen hegkezelő tapaszokat vagy krémeket. pl: mepifrom.

patikában tudsz venni, kérdezd meg, h mit ajánlanak.

2017. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Roki san ^^ válasza:
89%

Szia. Nemrég olvastam valahol, hogy a méz, az nagyon jó hegek halványítására/ eltüntetésére, persze utóbbi a kisebb hegekre vonatkozik.

De ha mondjuk beírod a youtube-ra, higy : scar removal, akkor ott jobb esetben egy csomó mindent ki fog adni.

Szurkolok, hogy jobban legyél. Kitartás. <3

2017. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2017. máj. 28. 12:16
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak, körömvirág kenőcs segíthet. Vérehulló fecskefüvet is lehet, hogy ajánlgatni fogják, de az kevésbé esélyes. (Ha a körömvirág nem segített, másodikként kipróbálható, de az inkább fertőzésekre jó.)
2017. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem hatalmas hegeim voltak/vannak. Az orvos a contractubex kremet ajanlotta! :) szepen begyogyitja a heget, de ez sem 100%os. Minel frissebb a seb annal hatekonyabb :)

Az oltogatonak!! Valakinek nem annyira tokeletes az elete mint neked. Valakit durvan vernek otthon, vagy meghalt valakije. Sot! Kepzeld az erzekeny gyerekeket meg szuleik valasa is melyen megerinti. Ismerek olyan embert aki emiatt lett panikbeteg...

2017. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
bepanthen de nem fog eltűnni teljesen nekem is vannak sebeim de nem vagdosásból eredően nekem is kiskorom óta megvannak sosem fogom tudni őket eltüntetni de mondom lehet különböző krémeket kapni de a hegesedéssel nem nagyon tudsz mit csinálni vagy esetleg bőrradír nem lenne jó ?? azzal szokták a ráncokat patanásokat stb eltüntetni próbáld meg :)
2017. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!