Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet, hogy agyrázkódásom van?

Lehet, hogy agyrázkódásom van?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy helyen, ahol fel lehetett húzni magamat egy kötél és egy csiga segítségével, azonban véletlenül hamarabb engedtem el a kötelet és nagyon visszaütött a fejemhez a fájdalom, amikor leérkeztem. Előtte egy picit ütöttem be a fejemet, mert véletlenül neü figyeltem oda, hogy hova lépek. A történtek után nem sokkal elfogott a fejfájás és a hányinger. Még most is kicsit émelygek és érzékeny a fejem. Félek, hogy agyrázkódásom lett. Ha tényleg ez történt, akkor mi a teendő?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2019. júl. 3. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Még mindig rosszul vagy? Ha igen, menj ügyeletre, ez nem játék.
2019. júl. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alapból későn szoktam aludni menni, de nem érzem magam túl rózsásan. Rögtön ügyeletre menjek? Még nem túl késő? Amikot bevertem a fejem kb este fél hét lehetett, eléggé félek és aggódom.

Köszönöm a választ!!

2019. júl. 4. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Háziorvosod rendel most? Így, hogy nappal van oda menj, majd ő megvizsgál és beküld a kórházba, ha indokoltnak tartja.
2019. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül tegnap elmentem az Országos Baleseti Intézetbe, az orvos megvizsgált és meg is CT-tek. Semmit nem találtak, az orvos azt mondta minden rendben van, csak pihennem kell, bő folyadék és kímélés javasolt. Sajnos nem mondta mennyit kell pihennem. Kb hány mire elmúlik a fejfájás és a kisebb bágyadtság?
2019. júl. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!