Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha ezt csinalom akkor fogyhatok?

Ha ezt csinalom akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk napi 1kis adag sparos salatat eszek (amit osszelehet allitani a salatabar reszlegen) es melle heti 5x edzenek kb 3orat a kondiba+szauna

Tudom tudom koplalas stb.....

2 het alatt kene -6kg

Kiosztast nem kerek,csak a kerdesemre valaszt

162/64kg


2019. aug. 20. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2. edzésnsp után vinne el a mentő
2019. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogyhatnàl persze, de úgy se bírnàd. Edzèsre egyàltalàn nem lenne energiàd, sőt, egy idő utàn az àgyból sem tudnál kikelni.
2019. aug. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De egyèbként is a salàta az semmi... a zöldsègekben nincs sok kalória, szóval amint újra rendesen eszel majd, rögtön vissza mennek a kilók, ez szinte holtbiztos. Mert a salàtàval alig viszel be kalóriàt, ès miutàn a szinte semmilyen kajàról visszaàllsz a rendesre, úgy is visszahízod. A koplalàsnak is vannak fokozatai, de ez a salàtàs a legrosszabb.
2019. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De a kèrdèsre válaszolva, persze, hogy fogysz majd.
2019. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a paleolit diétával lehet könnyen lefogyni!Én két hónap alatt fogytam 10 kilót vele, úgy, hogy nem éheztem és nem is mozogtam többet, mint előtte!
2019. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!