Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha koplalok meg a következ...

Hogyha koplalok meg a következőket csinálom emnnyit fogyhatok 2 hét alatt? ^^

Figyelt kérdés
szóavl mindennap 50 felülést csinálok, 50 törzsemelést, 100 fekvőtámaszt, 5-6 percet futok meg szobabicajozok vagy 10 percet. köszii ^^ a koplalást nem úgy kell érteni, hogy nem eszek semmit, hanem, hogy csak egészséges kaját eszek, napi 3-4-szer

2013. nov. 22. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
5-6 perc futás? Nem maradt le 1-1 nulla a végéről?
2013. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze..és ki is kötsz az ügyeleten infúzióra kötve ^^.


14/l

2013. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
14 évesen nagyon sokat tudhatsz ^^ nem értitek, hogy egészséges étrend..namindegy..5-6 perc futás meg na..:D ennyit bírok
2013. nov. 22. 20:01
 4/10 anonim ***** válasza:

NA de ha eszel, akkor nem koplalsz.

5-6 perc futás vicc kategória.

2013. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó tudom, minusz az akkor..jaaaj szóljatok még bele egy kicsit..:D
2013. nov. 22. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:

de, értjük, de te nem vagy tisztában a fogalmakkal sem. A koplalást csak úgy lehet érteni, hogy nem eszel semmit, máshogy nem, merthogy ezt jelenti. Az egészséges ételek fogyasztása jó dolog, de köze nincs a koplaláshoz.

Ha 5-6 perc futást bírsz, akkor a többi sem fog menni, pláne, ha nem lesz meg hozzá a megfelelő tápanyagellátás. Fáradt leszel, erőtlen, ideges, és nem fogsz vele fogyni tartósan, mert úgyse csinálod pár napnál tovább. Válassz inkább valami normális mozgást, amit tartósan tudsz csinálni, és táplálkozz a korodnak megfelelő mennyiségben és minőségben.

2013. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Hány cm/kg?
2013. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha fogyni/ erősödni szeretnél, ne a számokra menj rá, hogy ennyi, meg annyi felülés, stb. Ha megerőlteted magad, és elfogy a tartalékod, akkor egyszerűen rossz lesz a közérzeted. Az nem baj, ha az elején csak 5-6 percet futsz. Próbáld meg, hogy minden nap egy hétig futsz 5-6 percet, hidd el, a tested hozzá fog szokni.


Mivel én asztmás vagyok, én sem bírom sokáig, de imádok futni, ezért így csinálom: Kint (!) futok, mégpedig földön, nem betonon, az embernek tönkremehet a térde, ha betonon fut, nem egészséges. Mivel alkalmas futóhely kb. 10 percnyire van az otthonomtól, lemegyek oda (ezt úgy kell érteni, hogy tempósan) - így bemelegednek az izmaim. Aztán max. 10 percet futok, mert hamar kifulladok ugye...hazafelé meg 10 perc tempós gyaloglás. Ezt minden nap csinálom, és nagyon meglátszik az eredménye, imádom! A futás nálam mindig beválik. Ha neked nincs baj a légzéseddel, egy hét után növelheted az időtartamot 8 percre, aztán így tovább, ahogy természetesnek érzed.


A futás jó a zsírégetésre. Ha az izmaidat szeretnéd növelni (alakformálni), azokra jók az erősítő gyakorlatok, de ha nem sportoltál előtte, akkor jó ha itt is az alapokkal kezded, és türelmes vagy a testeddel. Nem lehet az "itt és most akarok erős lenni" elvvel elindulni.

A fegyencedzést ajánlanám, én megvettem a könyvet, nagyon érdekes, hasznos, és nem csak fegyenceknek van. Én most kezdtem el, és a legszimpatikusabb testedzés-elvrendszer, amit eddig olvastam.



A "koplalással" kapcsolatban azt tudom javasolni, hogy hallgass a tested jelzéseire. Soha ne éheztesd magad, ne kövesd azt az elvet pl. hogy "6 után nem eszek", mert hülyeség. Én száműztem az étrendemből a tésztát és mindent ami búzalisztből van, a tejet, az édességeket (csak csokit szoktam néha enni), a krumplit. És lám csak, még mindig élek, és sokkal jobban érzem magam, mint azelőtt! Finomak a kaják és nem érzem magam soha eltelítődöttnek, csak egészségesen jóllakottnak.


Azt tudnod kell, hogy ha tényleg koplalsz, a szervezeted azt mondja: "Áhá, ínséges idő van, akkor jól teszem, ha raktározok"...és szépen raktároz...zsír formájában. Így pont az ellenkezőjét éred el, mint amit szerettél volna!

2013. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
iigen, azt tudom, nem is koplalok, de köszönöm szépen, ez nagyon jó válasz volt!!: )itt nem annyira tudok fotni, mert belvárosban lakok és csak itt szoktam egy kört, ami úgy 12-13 perc, körülbelül kétnaponka megyek le, a szobábam meg ha futok, az teljesen olyan mintha csak gyalogolnék szóval inkább lent szoktam. nekem is van asztmám szerintem, mondtak valami ilyesmit még régen talán. még azután a 12-13 perc alatt is nagyon kifáradok.. utána csak feküdni tudok vagy fél óráig az ágyamon :D na de köszönöm szépen tényleg!!:)
2013. nov. 23. 08:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem tudtam segíteni, sok sikert! ;)
2013. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!