Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnek de nem megy....

Hízni szeretnek de nem megy. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.60kilo vagyok,szeretnek meghizni de sehogy sem megy.Naponta kb 6km biciklizem (muszaj a busz miatt)Azon kivul dolgozom minden nap 8orat,es cigaretazok,ezert irtam le ezeket,mert engem erdekelne h enyi ,,napi aktivtas,, utan menyi kaloriat kellene a szervezetembe vinnem hogy hizni kezdhesek.Hanyszor es menyit egyek egy nap,valamint a cigi menyire ,,húz,, visza a hizàstol?Munka utan nem az van h fekszek egesznap,azon kivul megyek erre arra (nem dolgozni) :) Valaszokat elore koszonom remelem erthetoen irtam :D Trollok kerem kimeljetek :)

2019. aug. 29. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Követem
2019. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy most mennyit és miket eszel?
2019. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Eszek munkan fottètelt,utana meg ithon mikor haza ertem,meg este
2019. aug. 29. 14:21
 4/16 A kérdező kommentje:
De van h egy nap csak 2x eszek :/
2019. aug. 29. 14:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1. cigit letenni

2. fehérje és szénhidrátdús étrendre áttérni

3. étkezés napi 6x - szükséges napi kalóriamennyiséget szigorúan bevinni

4. súlyzós edzések heti 3x1 óra


kb ennyi :)

2019. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még nem tudni, hogy naponta 3 tányér salátán élsz-e, és ahhoz nyomod a kerékpárt, stb. Vagy napi 2000 kcal zsíros pörköltet, tele-tányér süteményeket, hasonlókat eszel.

Első esetben egyél normálisan minden féle kaját, fehérjét, ch-t (kenyérféle) és zöldséget.


Második esetben menj el az orvoshoz, kérj egy pajzsmirigy vizsgálatot, mert még az is kiderülhet, hogy pm. túlműködés miatt nem tudsz hízni.

2019. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Cigit leteszed egyből hízol. Ezenkívül nutella, tejszín mindenbe, kacsazsíros kenyér paradicsommal, garantált hízás:)
2019. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7: Gondolom nem a háját szeretné növelni.. :)
2019. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De valaki el e tudna nekem magyarazni h menyi az a napi kaloria amenyit bekel vigyek a szervezetembe de ugy ,,leirva,, hogy nem szamokal elmagyarazva hanem kajakba barmijen jo peldaval?
2019. aug. 29. 17:24
 10/16 A kérdező kommentje:
Cigi melet nem lehet hizni?
2019. aug. 29. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!