Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnek de nem megy....

Hízni szeretnek de nem megy. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.60kilo vagyok,szeretnek meghizni de sehogy sem megy.Naponta kb 6km biciklizem (muszaj a busz miatt)Azon kivul dolgozom minden nap 8orat,es cigaretazok,ezert irtam le ezeket,mert engem erdekelne h enyi ,,napi aktivtas,, utan menyi kaloriat kellene a szervezetembe vinnem hogy hizni kezdhesek.Hanyszor es menyit egyek egy nap,valamint a cigi menyire ,,húz,, visza a hizàstol?Munka utan nem az van h fekszek egesznap,azon kivul megyek erre arra (nem dolgozni) :) Valaszokat elore koszonom remelem erthetoen irtam :D Trollok kerem kimeljetek :)

2019. aug. 29. 14:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az az igazsag h en errol az 55kilomrol felszeretnem menni 65-70re ugy oszinten...170 magas vagyok szoval eltudjatok kepzelni se magas nem vagyok plus sovany
2019. aug. 29. 17:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha a cigi mellé zsíros, cukros, gyors szénhidrátos szarokat eszel, akkor van rá esélyed hogy hájasodni kezdj, de gondolom nem ez a célod. A cigit már csak azért is le kell tenni, mert cigivel nem fogod bírni az edzéseket sem.
2019. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ertem,akkor naponta 6x kell egyek legalabb?plus edzes?De azt nem irtatok h menyit kellene egyek egy alkalomra?Tegnap ota ojat csinalok h 4x eszek rendesen (szoval gyomor fajasig nyomom magamba) plus az melet eszek ijen ragcsalni valokat
2019. aug. 29. 17:34
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek az jo e?Vagy az nemfog hizashoz vezetni?
2019. aug. 29. 17:35
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet cigi mellett hízni valamennyit, de aki leszokik ők sokszor híznak. Ha nagyon sovány vagy ehetsz zsírosabb húsokat, ételeket is(ne vidd túlzásba) de emellett egyél sok színhúst is, és halat, túrót, sajtot, tojást, ezektől könnyebben izmosodsz. Ha ennyit szaladgálsz, tekersz akkor több ételre van szükséged a hízáshoz. És edzzél izomra sokat.
2019. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket!
2019. aug. 29. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!