Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni miért?

Nem tudok hízni miért?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és a 156 cm vagyok 35 kg :S

De sehogyse tudok hízni egyszerűen nem fér több a hasamba kaja a hasam vagy mi? Képes vagyok 5 napig is koplalni úgy h nem érzek semmit csak egy kcisit fáj a hasam..Nem vagyok anorexiás (hála) Régebben suli időben sokat jártam futó verseny..meg minden..Mit csináljak h hízak?

esetleg valami gyógyszer?


2010. júl. 14. 08:54
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*-hasamba
2010. júl. 14. 08:55
 2/25 anonim ***** válasza:
mi a francnak koplalsz?
2010. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Táplálkozz normálisan. Mégis mitől híznál, ha koplalsz?
2010. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ilyen a genetikad... en is nagyon vekony vagyok.. es rengeteget eszek.. :(( mar annak orulok, ha feljon 1 kg. :((
2010. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

nem szoktam koplalni egyszer fordult elő és ennyii

mert hallotam róla h ha koplal valaki akkor több kilót is felszedhet de nem sikerűlt..

Ja és Tudjátok ti nem vagytok ebbe a helyzetbe és nemis a kérdésre válaszoltatok ti csak kritázáljátok a másikat..pedig elég nagy baj így is ez..Nem tudjátok milyen ez..Látszik de akk nem kell ide írnii mert erre én nem vagyok kíváncsi az tuti..És lehett h újra vissza írtok majd egy megint felvágos szöveget de így verjen meg titeteket akkor az isten mint engem..

2010. júl. 14. 09:10
 6/25 anonim ***** válasza:

jézusom!!! te egy élő hulla vagy , már bocsi!

minek koplalsz, ha az utcán elfúj a szél??? napi ötször egyél , de ne ilyen mirelit, meg mekis kajákat, hanem hus , rizs , saláta, leves...

2010. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges és köszii :)
2010. júl. 14. 09:11
 8/25 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


mit, mikor és mennyit eszel?

sportolsz?

2010. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nah jó mégegyszer leírom h világos legyen nem a hobiim a koplalás egyszer fordult elő mert írták h attól még hízhatok.de nem sikerűlt..

De nekem nem kritizálásokra va nszükségem hanem segítségre tanácsokra akinek pedig az jár a fejébe hogy ilyet írjon akk ne írjon ide

2010. júl. 14. 09:16
 10/25 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


mit, mikor és mennyit eszel?

sportolsz?

2010. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!