Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért leszek rosszul, ha...

Miért leszek rosszul, ha reggelire csak gyümölcsöt eszem, és ha reggel zöld teát iszom evés előtt?

Figyelt kérdés

ez két külön kérdés, csak egyben. Ha csak gyümölcsöt eszem reggelire, bármilyen gyümölcs, akkor nagyon hamar rosszul leszek, fáj a fejem és hányingerem van.


Ha ébredés után nem kávét iszom, hanem zöld teát, akkor ugyanez.


Más ételekkel, mondjuk vajas kenyérrel, kávéval (feketén iszom) nincs baj.



2019. szept. 1. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem iszom reggel kávét nekem is fáj (alacsony nagyon a vérnyomásom)


A gyümölcs talán attól lehet hogy gyorsan felviszi a vércukrot aztán leesik, ettől sokak je fáj.

2019. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg kellene mérni az éhgyomri vércukor értéket.
2019. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megnyomja a cukrod a gyümölcs.
2019. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a cukor a gond. Annyira nem nyomja fel, hogy hányingered legyen, bár a gyors inzulinválasz is lehet gond, ahogy előttem írták, de ez akkor nem csak reggel lenne.

Én inkább epére gyanakodnék, de azért a cukrot sem ártana ellenőrizni.

2019. szept. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De semmi mástól. Tehát mondjuk simán ehetek csokis kekszet is reggelire, attól nem, csak a gyümölcstől. (Kivéve a banán.)
2019. szept. 6. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
De miért kinzod magad ha tudod, hogy nem jót tesz? Amúgy is a reggeli a legfontosabb étkezés, a csak gyümölcs meg annyira nem tápláló. Én ha tudom hogy valamitől rosszul vagyok, messze el kerülöm és akkor no para no problem
2019. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!