Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti mit ajánlatok?

Ti mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok ,45kg . Akárhogy próbálom ,akárhogy szeretnék, nem tudok hízni ,és azt vettem észre ,hogy inkább csak fogyok ,2honapja 47kg voltam .. azelőtt 49..

orvoshoz nem nagyon szeretnék, és nem is nagyon tudnék eljárni ,kis faluban élek messze a várostól.

Segítséget szeretnék kérni tőletek ,főleg azoktól ,akik ugyanebben a problémában jártak ,és sikerült a változás miatt hízni.

Valamiféle étrendet össze tudnátok nekem rakni? Köszönöm!



2019. szept. 9. 08:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem már kis koromban vittek dokihoz, mert akkor is vékony voltam. Makk egészség vagyok :D Ilyen a genetikám. Mint családunkban kb mindenkinek. De figyelj, azért mindenképp lásson egy orvos! Elküld egy teljes vérképre ennyi az egész.(:

Jobb a békesség. Egyébként én stressztől fogytam le egyszer nagyon durván én 158 cm vagyok és ahhoz voltam 44 kiló, nekem pont ideális volt,sokat sportoltam,mozogtam. Elkerültem otthonról,felhagytam a sporttal és keveset ettem. Nagyon keveset némelyik napon.. Lefogytam 39re.. Egy világ dőlt össze bennem hogy nem akarok újra vékony lenni. Most sikerült 2 kilöt visszaszenvedni: viccen kívül értesítést állíts 3 óránként és akkor enned kell valamit! Ne nagy adagokra gondolj, gyakran egyél közepes adagokat (3 főétkezés+nasik) a szervezetet megszokja és automatikusan éhes leszel. Nekem ez magában kevés lenne, plusz jó alakot akarok nem zsírpárnákat, ezért megy mellé a heti 3x40 perc edzés. Én otthon edzem súlyokkal, de később kondira szeretnék váltani(:

Ezeket tartsd be és legyél türelmes,NE méregesd magad majd ha látni fogod a változást utána lesz értelme.

2019. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszi ! :)
2019. szept. 25. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!