Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékony lány vagyok es olyan...

Vékony lány vagyok es olyan tipusu aki nehezen tud hizni. Mit ajánlatok? (hasonlo helyzetben levok). chipsek nem segitenek, tudnatoke vmit ajanlani?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 10. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
sport ,mozgás, szénhidrátok ,gyorséttermi kaják,sült krumpli,édességek
2015. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Cukros üdítők + gyorséttermi kaja + sok tészta.
2015. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tomegnovelo etrendet nezzel az interneten es ha van kitartasod akkor kezdjel el sportolni.Ezeket a szemet "kajakat" hanyagold,,hogyha az egeszseged fontos.
2015. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem az számít, hogy mit esze, hanem , hogy hogyan eszed!

Rágd meg az ételt rendesen, hogy minél több nyállal keveredjen. A nyállal viszi be az emésztésbe az oxigént, ami az élőflórák, vagy baktériumok munkájához kell. Rágás közben oldódik a levegő oxigénje a nyálban. Az egészben lenyelt táplálék, csak végigmegy a belekben, anélkül, hogy az önálló életformák hozzányúlnának. Csak a biogázerjesztő baktériumok dolgoznak rajta, ami elviselhetetlen szagú bélgázokat jelent.

2015. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Én mindig ezzel szenvedtem. Sokat ettem, de nem híztam.

Egyszer tömegnövelőt is vettem, na attól feljött 1 kg.

Nagyon vékony voltam, tényleg, 170 cm-hez 48-50 kg. Suliban is mindenki piszkált emiatt (méghogy csak a dagiknak szólnak be...), meg a munkahelyemen is megjegyzéseket tettek.

Amikor terhes lettem, akkor változott meg a dolog. 3 éve szültem, azóta 58-60 kg vagyok és nem fogytam le.

Nem tudom mi lehet az oka, mert nem eszek mást, meg többet, mint előtte. Anno voltam vérvételen, meg minden, de minden rendben volt.

Szóval sajnos én nem tudok ajánlani semmit... :/

2015. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
sonka-szalonna-kolbász-csülök húsok mindenből a zsírosabbat! hozzá akár kenyér
2015. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sowilo ***** válasza:
100%

Furcsa jelenség, de a szerencsétlen sovány, és nőni akaró emberek komolyan veszélyben vannak, ha nincs meg a megfelelő biológiai tudásuk, hogy maguktól tudják, mit hogyan kell csinálniuk.


Az a baj, hogy kiba.szott segghülyék az emberek. De most hihetetlenül jóindulatúan fejeztem ki magam, akkora glória lebeg a fejem fölött, hogy ha rám esik, összeszakadok. A sok barom mindenféle urban legendből, meg női magazinból, meg a nagymamától szerzi a tudását, amit még átadni sem szégyellenek azoknak, akiknek segítségre lenne szükségük. Remélem, az ilyenek minden este nyugodtan fekszenek le aludni, abban a tudatban, hogy igen, ma is sikeresen elindítottam valakit az önpusztítás útján, hadd legyen 40 éves korára egy lepusztult leszázalékolt beteg roncs.


Kérdező: [link]

[link]


Csak két könyv, és tudni fogsz mindent. Ne zsírosodni akarj.

2015. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek
2015. ápr. 10. 17:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Sowilo +1
2015. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!