Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy kezdjek neki az életmód...

Hogy kezdjek neki az életmód vàltàsnak? Hogy hozzák meg?

Figyelt kérdés
Jól làtja mindenki , nem írtam el,hízni szeretnék, nagyon sovàny vagyok és csontos, màr làtni minden csontomat :S 43kg vagyok, hogy hizzak meg? Emellet szeretnék életmódot vàltani, eddig is nagyon lusta voltam és nem edzettem se semmi , enni is fàradt vagyok, mindig fàradt vagyok, egyébként még tanulok. Mit tegyek?

2019. szept. 15. 22:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, autocorrect , szóval :) *hogy hizzak
2019. szept. 15. 22:17
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is menj el dokihoz és csináltass egy vérvizsgálatot, hogy kiderüljön, nem vagy-e vérszegény, rendben van-e a vasad, pajzsmirigyed. A fáradtság és az alacsony testsúly miatt.

Akkor kezdj el edzeni, ha már érzel hozzá elég erőt. Ha le vagy gyengülve (esetlegesen az alultápláltságtól), akkor nem sok értelme van. Inkább sétálj, ülj ki néha a napra, mozdulj ki a négy fal közül, amikor lehet.

Számold ki, eddig mennyi kalóriát (ezen belül mennyi fehérjét, zsírt és szénhidrátot) ettél, aztán próbálj minél többet enni. Ne hagyj ki étkezést akkor sem, ha fáradt vagy, és változatosan táplálkozz. Szedj vitaminokat, egyéb étrendkiegészítőket, ha szükséges.

2019. szept. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!