Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hagyan álljak neki az életmód...

Hagyan álljak neki az életmód váltásnak? Hogyan határozzam el magam?

Figyelt kérdés
Kb 35 kg-tol kellene megszabadulnom,de nem tudom hogyan,Segítene valaki?
2011. okt. 16. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Apránként. Máról holnapra nem fog menni. Fokozatosan, pár hét alatt cseréld le az ételeidet egészségesebbre. Lehet úgy, hogy először csak a reggelit minden nap. Aztán a vacsorát is. Aztán az ebédet minden másnap. Aztán beiktatod a tízórait és az uzsit, és minden nap egészségeset és diétásat eszel.


Egyébként agyban dől el. Ha szemétládának tartod magad, tömj magadba minden szemetet korlátlanul. Ha ennél többet érsz, akkor add meg a testednek, amire szüksége van, és amit megérdemel.

Csokira, nasira, és egyéb sz*rságokra nincs szüksége.

2011. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy mit ettél eddig, hogyan étkeztél, és valamit csak-csak összehozunk:)
2011. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez azért fontos, mert írhatnék én neked minta étrendet, de ha eddig rengeteget ettél, akkor ettől kezdetben éhen halnál, hiába nem kevés étel. Ez meg nem hiányzik.

Úgyhogy írd le majd :)

2011. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor én kérdeztem ugyanezt miért nem jöttek ilyen szorgos válaszadók segíteni?:(
2011. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,igazából tudom hogy mit lehet enni ès mit nem,és hogy az édesség terén kell vigyáznom.ami nehezíti a dolgot,hogy cukrászként dolgozom...és ezért nagyon nehéz megállnom...

Tudom mi nem jó mégis csinálom,na ezt hogy lehetne megállni?

2011. okt. 17. 06:22
 6/6 anonim ***** válasza:

elhatározás?

csinálj egy lelki katarzist: nézd meg egymás után 3x a Szerb filmet, vagy ha nem vagy ilyen kemény, rúgd állon a legjobb barátod (barátnőd).

már is megváltozik az életed, és talán könnyebben fogsz tudatosan változtatni.

2011. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!