Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nektek volt valaha “chipsfüggő...

Nektek volt valaha “chipsfüggőségetek”? Ha igen, hogy tudtátok letenni?

Figyelt kérdés
A párom nem tudja, a barátaim nem tudják és bár látszik már rajtam, de szerencsére nem vagyok súlyosan elhízva. Nagyon durva barmikor képes vagyok elmenni erte, barmennyit meg tudok enni belole es ket napnal tovabb nem birom nelkule. Van esetleg valami tippetek hogyan rakhatnam le. Nem akarok kover/beteg lenni, de már így is látszik, hiszen a rengeteg sport ellenére sem tudom ezt már ledolgozni.

2019. szept. 30. 12:21
 1/6 anonim válasza:
minden fejben dől el, szimplán vegyél erőt magadon és tedd le, illetve néha-néha a sport mellett tehetsz egy kis kitérőt (például heti 1 zacskó csipsz) nem hiszem, hogy megártana így nem kell lemondanod róla teljesen. Ha pedig már bírod nélküle, engedd el teljesen, vagy 2 hetente egyszer, az első hónap rossz lesz, de meglátod megérte a szenvedés! Hajrá!
2019. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit eszel chipsen kívül, és mennyit?
2019. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2000-2400 kalóriát összesen naponta kb. A mit meg változó. Igazából ezen kívül mondhatni egészségesen és valtozatosan etkezem, ez az egy rossz szokásom van, de ez durván.
2019. szept. 30. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha normálisan változatosan eszel, akkor nagy baj nincs. Lehet, hogy a rágcsálás okoz örömöt. Próbálj ropogós dolgokat, alma, körte, sárgarépa, uborka, retek, karalábé enni úgy, hogy minél vékonyabbra szeleteled. Ha a fűszer hiányzik egy kis foghagymás, vagy zöldfűszeres joghurtba mártogathatod akár. Hátha segít.
2019. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sárgarépát vágj csíkokra+ só. Egészséges és finom.
2019. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is imádtam enni a chipset, hetente több zacsi lement, aztán egyszer jól összehánytam magam tőle és azóta (2 éve) nem bírok enni. Bár találtam más függőséget, úgyhogy ugyanott vagyok..
2019. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!