Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert nem hízok?

Miert nem hízok?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, jelenleg 61kg es kb 169-170cm.. ..... Na de a lényeg, hogy próbálok hízni, szálkás vagyok de izmosodni/hízni akarok, tömeget növelni. Két hónapja kondiba járok heti háromszor, (most kisebb szünetet tartok) igyekszem sokat enni megfelelően, sok kalóriát bevinni, iszok fehérjét mindennap, kb 60kilóról kezdtem de sikerült elérnem a fix 61-et de a fele lemegy, azaz tegnap viszonylag teli hassal 63 voltam es azelott is... Most meg rááltam üres hassal éhesen es 61-et mutatott a mérleg. Már tényleg úgy érzem sokat fektettem bele ebbe..:D kicsit unom, esetleg egyéb tippek,ötletek?

2019. okt. 2. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű gyors az anyagcseréd és mióta többet eszel, alkazmazkodott ehhez is. Van, akinek ilyen az alkata. Kalóriákat számolsz? Ha nem, akkor el lehetne kezdeni...

Tömegnövelő, testépítő étrend tippek után nézelődhetsz, ők sokat tudnak a témáról!

2019. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom!
2019. okt. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!